chrome firefox opera safari iexplorer

З 15 квітня Міндоходів розсилатиме квитанції для сплати податку на нерухомість

15 квітня 2013 о 09:38

Як повідомляв УНІАН, оподаткування нерухомості, відмінної від земельної ділянки, діє в Україні з 1 січня 2013 року. Фізичні особи, які не мають податкових пільг, платять податок за квитанцією, надісланою податковими органами, у строк не пізніше 60 днів із моменту отримання квитанції. Податок на нерухомість виплачується авансовим платежем на весь рік.

За оцінкою фахівців Міністерства доходів і зборів України середня сума платежу з податку на нерухомість становитиме для квартир площею понад 120 кв. м – 300 грн, для будинків площею 250 кв. м – 800 грн.

За кожен квадратний метр понад пільгову площу для квартир житловою площею від 120 до 240 квадратних метрів і житлових будинків житловою площею від 250 до 500 квадратних метрів платіж становитиме 1 відсоток мінімальної зарплати, встановленої на 1 січня поточного року.

Для квартир житловою площею понад 240 квадратних метрів і будинків житловою площею понад 500 квадратних метрів визначено ставку в розмірі 2,7 відсотка мінімальної зарплати. Нагадаємо, на 1 січня 2013 року мінімальну зарплату було затверджено в розмірі 1147 гривень.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути