chrome firefox opera safari iexplorer

З липня запрацював онлайн-сервіс «Укрзалізниці» про запізнення потягів

05 липня 2013 о 18:56

«Укрзалізницею» розроблена та з липня 2013 року впроваджена у дослідну експлуатацію інформаційна система про запізнення поїздів, яка працює у режимі реального часу. Про це RegioNews повідомили у прес-службі «Укрзалізниці».

Згідно із повідомленням, інформацію про затримки поїздів пасажири мають змогу отримати на офіційному сайті «Укрзалізниці».
«Завдяки інформаційній системі пасажири можуть дізнатися про запізнення поїздів по найбільших залізничних станціях і обласних центрах, але уже найближчим часом перелік станції буде збільшено», — сказано у повідомленні.
У компанії зазначили, що у системі стануть доступними для пасажирів дані про розклад руху поїздів країн СНД та буде створено можливість спланувати поїздку по території країн СНД з однією пересадкою.
Як повідомлялося, за 6 місяців 2013 року року збитки «Укрзалізниці» від пасажирських перевезень становили близько 3,5 млрд гривень.

Джерело: RegioNews
Розділи: Суспільство

31 березня

Інші дати
Микола Бокаріус
1869 – український вчений, один із засновників судової медицини. Першому в Україні було присвоєно звання заслуженого професора (1925). Єдиний в Україні Харківський науково-дослідний інститут судової експертизи носить ім’я його засновника – професора М.С. Бокаріуса.
Розгорнути
Борис Срезневський
1857 – російський і український метеоролог і кліматолог, професор, організатор метеорологічної служби в Україні, директор Київської метеорологічної обсерваторії.
Розгорнути
Корній Чуковський (Микола Корнейчуков)
(1882, м. Санкт-Петербург, Росія - 1969) – російський письменник, перекладач і літературознавець українського походження. Перекладач українських поетів (збірка «Молода Україна»), упорядник кількох видань російських перекладів Тараса Шевченка, автор нарису «Шевченко» (1911). Автор славнозвісних творів для дітей «Айболит», «Мойдодир», «Муха-Цокотуха» та ін.
«Поразительнее всего то, что широкие читательские массы России угадывали гениальность Шевченко даже сквозь плохие переводы, даже несмотря на цензурные бреши. Они так жадно хотели узнать, изучить его твор¬чество, в котором чувствовали столько родного, что требовали и требуют все новых изданий его «Кобзаря» в переводе на русский язык.» (Корній Чуковський).
Розгорнути
Народився Микола Міхновський
(1873, с.Турівка Полтавська область – 1924) – український політичний та громадський діяч, правник, публіцист, ідеолог державної самостійності України, автор славнозвісної брошури «Самостійна Україна».
«І нехай кожний з нас пам'ятає, що коли він бореться за народ, то мусить дбати за ввесь народ, щоб цілий народ не загинув через його необачність. Вперед ! Бо нам ні на кого надіятися і нічого озиратися назад». (Микола Міхновський)
Розгорнути