chrome firefox opera safari iexplorer

В Одеський оперний театр тепер простіше потрапити на екскурсію

24 липня 2013 о 09:05

Одеському національному академічному театрі опери та балету з 26 липня спростили порядок проведення екскурсій для туристів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це вчора в ході екскурсії-брифінгу для журналістів повідомила екскурсовод театру Марія Кислова.

За її словами, новий екскурсійний проект припускає спрощений вхід для всіх охочих – без попередньої заявки, до якої раніше потрібно було додати певні документи, включаючи копію паспорта.

Кислова сказала, що є багато охочих подивитися театр. На екскурсію можна потрапити по п'ятницях і суботах за годину до початку вистави.

«Зараз починаються гастролі «Російського балету». Тому початок екскурсій буде о 19.00. Проте з відкриттям сезону екскурсії починатимуться о 17.30», — сказала Кислова.

Ціна — 100 грн з особи, для дітей — безкоштовно, тривалість екскурсії — близько 50 хвилин.

Відвідувачам розкажуть, як збирали гроші на будівництво нинішньої будівлі після пожежі, яка знищила перший Міський театр у 1873 році; як рятували театральні декорації, завісу, нотну бібліотеку та й сам театр під час Великої Вітчизняної війни; як піднімали «з-під землі» будівлю у наш час і багато іншого.

Екскурсії проводитимуть професійні гіди і знавці історії театру. Відвідувачам буде дозволено фотозйомку.

Одеський національний академічний театр опери та балету побудований у 1809 році.

Автори проекту – австрійські архітектори Ф.Фельнер і Г.Гельмер. Архітектура будівлі поєднує риси ренесансу і бароко.

Джерело: УНІАН
Розділи: Новини культури

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути