chrome firefox opera safari iexplorer

13 вересня у Києві відкриється шостий фестиваль Гогольfest

15 серпня 2013 о 10:37

Шостий фестиваль Гогольfest відбудеться в українській столиці з 13 по 22 вересня. Наразі розпочато активний період його підготовки, і цьогоріч до неї запрошують усіх бажаючих.

Про це повідомляє оргкомітет фестивалю.

«Шостий міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Гогольfest відбудеться! Як минулоріч, ми чекаємо на відвідувачів у Києві, на території „Експериментально-механічного заводу“ (станція метро „Видубичі“) з 13 по 22 вересня. З дня свого заснування Гогольfest — це щирий порив людей, які роблять його безкорисно», — зазначили в оргкомітеті.

Організатори наголошують, що життя фестивалю завжди було побудоване на потребі у просторі для втілення своїх мрій.

П'ять років Гогольfest дарував цей простір, а зараз, вичерпавши усі можливості, запрошує всіх небайдужих стати відповідальними за процес його творення та внести свою цеглинку в побудову фестивалю, вкладаючи свої мрії, працю, час і кошти

Цього року вперше вхід на територію фестивалю — тільки на відкриття та у вихідні — буде символічно платним. Таким чином кожний відвідувач матиме змогу зробити свій власний внесок у його проведення та розвиток. «Попри те, що у нас відсутні фінансові ресурси, ми готові творити і віримо, що Гогольfest потрібен людям. Тому пропонуємо відвідувачам зробити шостий фестиваль своїми силами. Всі зібрані кошти від продажу квитків будуть вкладені у проведення Гогольfestу» — зазначив президент фестивалю Владислав Троїцький.

Наразі участь у заході підтвердили учасники з понад 20 країн світу. Наразі прийом заявок триває, їх можна надсилати координаторам відповідних програм до 29 серпня.

Окрім вже традиційних театральної, музичної, візуальної та кінопрограм, цього року будуть започатковані і нові: Майстерні (MakeLAB) — принципово новий вид діяльності, ключовими проектами якого стануть мобільна друкарня Niice та 3D лабораторія, в якій відвідувачі створюватимуть предмети власноруч. Еко-програма, продовження проекту «Зелений» Гоголь", яка матиме системний підхід до розвитку екологічної культури та мислення, акцентуватиме увагу на еко-арт-проектах. Крім того, Еко включатиме спортивну програму, озеленення та велобум.

Дитяча програма буде представлена широким спектром освітніх та розвиваючих ігор, в яких малюки зможуть випробувати себе як актори, режисери, художники, дизайнери, мультиплікатори. У CircFabrique професійні артисти цирку і режисери опановуватимуть простір Гогольfestу в пошуках кращого поєднання з іншими видами мистецтва — театром і музикою, танцем і співом, а результат презентують як перфоманс.

Танцювальна програма Кa Te T'ui буде представлена майстер-класами та перфомансами, для яких не потрібні переклади жодною мовою світу. Літературна програма цьогоріч реалізує проект «Генезис», важливою складовою якого є літературно-мистецький перформанс, створений у співпраці з акторами театру «ДАХ». В освітній програмі буде представлено цикл майстер-класів і зустрічей з провідними міжнародними спеціалістами в різноманітних сферах інноваційної діяльності.

Джерело: Укрінформ
Розділи: Новини культури

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі