chrome firefox opera safari iexplorer

13 вересня у Києві відкриється шостий фестиваль Гогольfest

15 серпня 2013 о 10:37

Шостий фестиваль Гогольfest відбудеться в українській столиці з 13 по 22 вересня. Наразі розпочато активний період його підготовки, і цьогоріч до неї запрошують усіх бажаючих.

Про це повідомляє оргкомітет фестивалю.

«Шостий міжнародний фестиваль сучасного мистецтва Гогольfest відбудеться! Як минулоріч, ми чекаємо на відвідувачів у Києві, на території „Експериментально-механічного заводу“ (станція метро „Видубичі“) з 13 по 22 вересня. З дня свого заснування Гогольfest — це щирий порив людей, які роблять його безкорисно», — зазначили в оргкомітеті.

Організатори наголошують, що життя фестивалю завжди було побудоване на потребі у просторі для втілення своїх мрій.

П'ять років Гогольfest дарував цей простір, а зараз, вичерпавши усі можливості, запрошує всіх небайдужих стати відповідальними за процес його творення та внести свою цеглинку в побудову фестивалю, вкладаючи свої мрії, працю, час і кошти

Цього року вперше вхід на територію фестивалю — тільки на відкриття та у вихідні — буде символічно платним. Таким чином кожний відвідувач матиме змогу зробити свій власний внесок у його проведення та розвиток. «Попри те, що у нас відсутні фінансові ресурси, ми готові творити і віримо, що Гогольfest потрібен людям. Тому пропонуємо відвідувачам зробити шостий фестиваль своїми силами. Всі зібрані кошти від продажу квитків будуть вкладені у проведення Гогольfestу» — зазначив президент фестивалю Владислав Троїцький.

Наразі участь у заході підтвердили учасники з понад 20 країн світу. Наразі прийом заявок триває, їх можна надсилати координаторам відповідних програм до 29 серпня.

Окрім вже традиційних театральної, музичної, візуальної та кінопрограм, цього року будуть започатковані і нові: Майстерні (MakeLAB) — принципово новий вид діяльності, ключовими проектами якого стануть мобільна друкарня Niice та 3D лабораторія, в якій відвідувачі створюватимуть предмети власноруч. Еко-програма, продовження проекту «Зелений» Гоголь", яка матиме системний підхід до розвитку екологічної культури та мислення, акцентуватиме увагу на еко-арт-проектах. Крім того, Еко включатиме спортивну програму, озеленення та велобум.

Дитяча програма буде представлена широким спектром освітніх та розвиваючих ігор, в яких малюки зможуть випробувати себе як актори, режисери, художники, дизайнери, мультиплікатори. У CircFabrique професійні артисти цирку і режисери опановуватимуть простір Гогольfestу в пошуках кращого поєднання з іншими видами мистецтва — театром і музикою, танцем і співом, а результат презентують як перфоманс.

Танцювальна програма Кa Te T'ui буде представлена майстер-класами та перфомансами, для яких не потрібні переклади жодною мовою світу. Літературна програма цьогоріч реалізує проект «Генезис», важливою складовою якого є літературно-мистецький перформанс, створений у співпраці з акторами театру «ДАХ». В освітній програмі буде представлено цикл майстер-класів і зустрічей з провідними міжнародними спеціалістами в різноманітних сферах інноваційної діяльності.

Джерело: Укрінформ
Розділи: Новини культури

19 травня

Інші дати
Народився Анатолій Добровольський
(1910, с. Буки, Житомирська область – 1988), український архітектор. Один за авторів проекту планування й забудови Хрещатика і прилеглих кварталів, Московського мосту в Києві. Головний архітектор м. Києва (1950-1955).
Розгорнути
Народився Микола Євшан
(1889, с. Войнилів Івано-Франківська область – 1919) - український літературний критик, літературознавець і перекладач.
«Всякий ідеал, щоби він був корисний, щоби був дійсною силою, мусить виходити тільки з життя, мусить звертатись до життя, кінцеву ціль покласти в житті» (Микола Євшан).
Розгорнути