chrome firefox opera safari iexplorer

Російські туристи дратують європейців найбільше

23 серпня 2013 о 12:06

Згідно із дослідженням, проведеним популярним сайтом про подорожі Zoover, 42% європейців назвали туристів із Росії такими, що викликають найбільше роздратування.

В опитуванні взяли участь 12 тисяч європейців із 20 країн, у яких Zoover має свої сайти.

Європейці назвали росіян галасливими, грубими, невихованими та непривітні.

Перше, на що нарікають європейці у поведінці росіян — порушення черги за сніданком у готелях.

«Ми зупинилися в одному із найкращих готелів Туреччини. Але ми туди ніколи не повернемося саме через росіян. Ніколи в житті мені не доводилося стикатися із такими грубими людьми»,- наводить сайт одне із багатьох традиційних вражень своїх дописувачів від «сусідства» із росіянами на відпочинку.

У дослідження також наводяться корисні дані про те, у яких країнах найчастіше можна зустрітися із російськими туристами. Це Туреччина, Єгипет та Іспанія, а також Греція, Кіпр та Туніс.

Із великим відривом від росіян за рівнем несприйняття ідуть німці (17%) та британці (13%). Неприємних німців можна зустріти у Туреччині та на Майорці, а невихованих британців — також на Майорці та іспанському Коста дель Соль.

При цьому британці не подобаються навіть самі собі. Вони також назвали своїх співвітчизників на третьому місці серед тих, хто їх найбільше дратує на відпочинку. Перед так само ведуть росіяни, які дратують 38% британців, а на другому місці — також німці (25%).


За даними Zoover.com

Найменше роздратування у європейців викликають туристи із Австрії (0%) та Бельгії (1%), а також скандинави та греки (по 2%).

Дослідження, яке Zoover проводив у 2012 році також показало, що австрійці є найпривітнішими європейцями.

2 листопада

Інші дати
2 листопада відзначають: 
  • Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів
Розгорнути
Народився Антін Манастирський
(1878, с. Завалів, Тернопільська область – 1969) – український художник, графік. Автор творів «Портрет матері», «Портрет Т. Г. Шевченка», «Автопортрет», «Запорожець», «Паламар», «На водопої», «На могилі», «Ой під гаєм, гаєм», «Прощавайте, товариші», «Вчора і сьогодні».
«Все життя я мріяв, щоб думи мої, які я втілював у своїх картинах, були близькі і зрозумілі народові». (Антін Манастирський)
Розгорнути
Народився Остап Грицай
(1881, с. Княжпіль, Львівіська область – 1954) – український поет, літературознавець, перекладач. Автор соціально-психологічної поеми «Утеча Олекси Перхуна», циклів новел філософського та релігійного змісту, численних літературно-критичних статей про українських та західноєвропейських письменникі, здійснив німецький переклад «Слова о полку Ігоревім» та понад 30 поезій Т.Шевченка.
Розгорнути
Народився Олександр Білецький
(1884, м. Казань, Росія - 1961) - літературознавець, академік. Тривалий час очолював Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка АН УРСР.
Розгорнути