chrome firefox opera safari iexplorer

У столиці відкриється виставка художника Івана Марчука

14 серпня 2013 о 11:07

22 серпня о 18.00 у Музейно-виставковому центрі «Музей історії Києва» (вул. Богдана Хмельницького, 7) відкриється виставка живопису Івана Марчука «Нерозгадані тайни».

Як повідомили УНІАН у прес-службі КМДА, впродовж місяця кияни та гості столиці зможуть побачити майже 60 картин майстра.

Експозиція складатиметься з декількох окремих розділів, які яскраво ілюструють творчі періоди художника.

*** Іван Марчук – один з найвідоміших художників світу. Він увійшов до британського рейтингу «100 геніїв сучасності». Міжнародна академія сучасного мистецтва у Римі прийняла Марчука до лав «Золотої гільдії» та обрала почесним членом наукової ради академії. До «Золотої гільдії» входить лише 51 художник.

Народний художник України, лауреат Національної премії України імені Шевченка Іван Марчук народився у 1936 році в селі Москалівка на Тернопільщині. Навчався у Львові в училищі прикладного мистецтва імені Труша та у Інституті прикладного мистецтва. Тривалий час жив і працював в Австралії, Канаді, США, у 2001 році повернувся в Україну, зараз живе у столиці.

Джерело: УНІАН
Розділи: Новини культури

9 грудня

Інші дати
Народився Борис Грінченко
(1863, с. Вільховий Яр, Сумська область - 1910) — український письменник, педагог, лексикограф, літературознавець, громадсько-культурний діяч. Автор фундаментальних етнографічних, мовознавчих, літературознавчих та педагогічних праць, історичних нарисів, перших підручників з української мови й літератури. Укладач чотиритомного тлумачного «Словаря української мови». Один із організаторів і керівників товариства «Просвіта».
Ще не вмерла Україна, Але може вмерти: Ви самі її, ледачі, Ведете до смерти! Не хваліться, що жива ще Наша воля й слава: Зрада їх давно стоптала, Продала, лукава! (Борис Грінченко)
Розгорнути
Народився Борис Тен (Микола Хомичевський)
(1987, с. Устенське Друге Рівненської обл. -1983) - український перекладач, педагог. Автор збірки сонетів "Зоряні сади", перекладів творів Есхіла, Гомера, Аристофана, Ф. Шиллера, А. Міцкевича, О. Пушкіна, Л. Толстого та ін. класиків світової літератури.
Розгорнути