chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні хрущовки хочуть реконструювати без відселення

27 серпня 2013 о 11:38

В Україні замість знесення старих хрущовок, вирішили реконструювати їх без відселення.

«Сучасні технології дозволяють повністю модернізувати будинок, коли там живуть люди. Ми розробимо прискорений план ремонту і чітко пропишемо, в які години працюватимуть будівельники», — повідомив заступник голови комітету Верховної Ради з питань будівництва Володимир Сальдо. 

За його словами, планується утеплити будинки, встановити там ліфти і добудувати ще один поверх, зробивши з нього житлову мансарду. 

Також Сальдо повідомив, що до кінця 2013 року хочуть затвердити програму реконструкції старого житлового фонду без відселення. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українським «хрущовкам» пророкують масове обвалення вже через 10 років.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

1 березня

Інші дати
Народився Борислав Брондуков
(1938, с.Дубава, Київська область – 2004) – український актор. Зіграв в кінострічках «Афоня», «Зелений фургон», «Камінний хрест», «Міміно» та багато інших.
Розгорнути
1977 р. в Києві відкритий пам'ятник Григорію Сковороді
«Чесноти у повному розумінні – це ті, господарем яких є сам сущий, або бог. Такі6 віра, надія і найвеличніша з усіх і безкінечна любов. Бо сам бог називається любов’ю. Всі вони без кінця творять». (Григорій Сковорода)
Розгорнути

Новини Дивитися всі