chrome firefox opera safari iexplorer

Вихід у прокат українського трилера Тіні незабутих предків знову відклали

29 серпня 2013 о 14:15

Вихід у прокат українського фільму Тіні незабутих предків режисера Любомира Левицького знову відклали.

Прем'єру вже відкладали двічі: спочатку передбачалося, що фільм випустять у середині липня, пізніше була оголошена дата релізу 19 вересня.

Із джерел дистриб’юторської компанії B&H, яка є прокатником фільму в Україні, стало відомо, що реліз картини переноситься на листопад унаслідок недостатнього часу на його розкрутку.

Проте режисер стрічки повідомив , що творці стрічки вирішили її трохи доопрацювати.

"Після перегляду робочої версії картини вся команда дійшла до спільної думки, що варто більше уваги приділити комп'ютерним спецефектам, відточити музичний супровід і довести продукт до якості, якої очікують глядачі. Ми писали чорновий звук на знімальному майданчику, і тепер доводиться робити повний дубляж фільму... але він ніскільки не зашкодить, а навпаки, посилить акторів, адже в тих важких умовах цілодобових зйомок не завжди вдавалося передати потрібні інтонації і настрої. Хочу відзначити, в нашому фільмі, як на майданчику, так і в дубляжі «все рідною мовою», — сказав Левицький.

Продюсер Андрекс Селіванов зазначив , що доопрацювання необхідне, оскільки творці не хочуть «підвести глядача» , адже фільм вийде в прокат не тільки в Україні, але і за кордоном.

«Насправді ще до виходу на екран фільм викликав великий резонанс у суспільстві: від звинувачень у поклонінні американським стандартам до гордості за вітчизняний продукт. Ми не можемо підвести глядача, саме тому ми не йдемо на компроміс щодо якості. Адже наш фільм буде в прокаті не тільки в Україні... і хочеться, щоб наші фільми сприймалися за кордоном як конкурентоспроможний продукт», — заявив він.

В основі сюжету Тіней незабутих предків хлопець Іван, який краде з колекції рідного університету артефакт (зґарду) навіть не підозрюючи, чим це загрожує. На тілах його друзів утворюються дивні символи, які дуже схожі на ті, які зображені на зґарді.

Зйомки фільму проходили частково на території Національного Чернівецького університету імені Юрія Федьковича, частково — на природі Карпат.

На посаду головного оператора запросили Марка Еверлі, який був учасником головної команди, яка знімала американську сагу Сутінки.

У фільмі знімалися: Ольга Сумська, Ольга Фреймут, Микола Боклан, Юрій Розстальний, Дмитро Ступка , Олена Мусієнко, Паша Лі, Марина Шако, Роксолана Кравчук, Софа Галабурад, Владислав Никитюк, Богдан Юсипчук.

10 травня

Інші дати
Ігор Толмачов
1962 –  фізик, організатор і координатор Євромайданівського та волонтерського руху у Харкові, учасник самооборони, громадський активіст. Загинув від вибуху 22 лютого 2015 року під час ходи, присвяченої річниці акцій Євромайдану проти проведення в Харкові з’їзду депутатів всіх рівнів.
 
Розгорнути
Народився Леонід Бакштаєв
(1934, с. Добринь, Білорусія - 1995) - актор театру і кіно, викладач Київського ДІТМ ім. І. К. Карпенка-Карого. Грав у Київському академічному російському драматичному театрі ім. Лесі Українки. Ролі у фільмах "Незабутнє", "Бумбараш", "Ати-бати, йшли солдати", "Білий птах з чорною ознакою", "Вбити "Шакала".
"Актор - це доля. В людини має бути те, що не можна пояснити словами: можливо, якась особлива енергія, харизма, дух. Це або є, або немає" (Наталя Сумська)
Розгорнути