chrome firefox opera safari iexplorer

Експерти вважають, що в Україні діє близько 50 псевдокредитних спілок

06 вересня 2013 о 14:15

В Украіні діють близько 50 псевдокредитних спілок. Про це під час засідання національного прес-клубу з аграрних питань повідомила голова Всеукраінськоі асоціаціі кредитних спілок Вікторія Волковська, передає кореспондент УНН.

«Більшість з них навіть виключені з державного реєстру фінансових установ, у них відібрані усі права надавати фінансові послуги. Але питання вкладників, які залишились без грошей, досі не вирішені, і взагалі не дуже зрозуміло, як його вирішити», — повідомила В.Волковська

Також вона повідомила, що зараз працює спеціальна комісія, яка складає реєстр ошуканих вкладників.

Як вважає голова Національноі асоціаціі кредитних спілок Украіни Петро Козинець, із зазначених 50 кредитних спілок 30% належить до так званих псевдоспілок, а інші 70% — це кредитні спілки, які «прогоріли».

«і сьогодні серед 600 існуючих кредитних спілок, треба відверто говорити, існує не один десяток в якомось розумінні псевдокредитних спілок. Моя особиста думка, що любий ідеальний закон цю проблему можна почистити. 

Існує така проблема, як людський фактор», — зазначив П.Козинець.
Нагадаємо, днями на Харківщині засудили аферистів, що ошукали майже 300 членів кредитної спілки.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Суспільство

6 червня

Інші дати
Вознесіння Господнє (у християн східного обряду)
Свято Вознесіння Господнього належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році і безпосередньо пов'язане із святом Воскресіння Ісуса Христа. Відзначається воно на сороковий день після Великодня.
Розгорнути
Євген Вульф
1885 – український та російський учений-ботанік, біогеограф, флорист. Автор гербарію кримської флори, організатор Ботанічного музею, склав першу ботаніко-географічну карту цього регіону
Розгорнути
Народився Михайло Микиша
(1885, м.Миргород, Полтавська область - 1971) – український оперний та камерний співак, педагог.
 
Розгорнути
Народився Осип Дерибас (Дон Хосе де Рибас)
(1749, м. Неаполь, Італія  - 1800) – російський адмірал іспанського походження, засновник одеського порту та м. Одеси.
 
Розгорнути
Народився Ігор Сікорський
(1889, м. Київ — 1972) – український інженер, авіаконструктор, один з піонерів авіа будівництва, «батько» світового вертольотобудування. Створив літаки «Гранд», «Русский витязь», «Илья Муромец», які поклали початок багатомоторній авіації. На літаках Сікорського були вперше здійснені рейси через Атлантичний та Тихий океани.
«Сікорський – людина, яка втілила мрію Леонардо да Вінчі» (Михайло Згуровський)
Розгорнути
1768 – Максим Залізняк та Іван Ґонта підняли повстання гайдамаків проти поляків (початок Коліївщини)
Колії́вщина — селянсько-козацьке повстання на Правобережній Україні у 1768 році проти кріпосницького, релігійного та національного гніту шляхетської Польщі. Очолив це повстання виходець із запорозької бідноти Максим Залізняк, а його найближчим сподвижником став Іван Гонта. Коліївщина стала найвищим етапом гайдамацького руху.
Сини мої, гайдамаки! Свiт широкий, воля, - Iдiть, сини, погуляйте, Пошукайте долi. Сини мої невеликi, Нерозумнi дiти, Хто вас щиро без матерi Привiтає в свiтi? Сини мої! орли мої! Летiть в Україну, - Хоч i лихо зустрiнеться, Так не на чужинi. (Тарас Шевченко)
Розгорнути