chrome firefox opera safari iexplorer

Одесити сьогодні мають вихідний з нагоди Дня міста

02 вересня 2013 о 11:35

В Одесі понеділок, 2 вересня, оголошено вихідним з нагоди відзначення 219-ї річниці заснування міста.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомила начальник управління культури і туризму Одеської міської ради Тетяна Маркова.

«Іменини Одеси цього року випали на понеділок, тому видано розпорядження Одеського міського голови, в якому рекомендовано вважати цей день вихідним. На розсуд керівників установ, організацій і підприємств пропонується перенести його на суботу одного з інших тижнів цього місяця. Саме з цієї причини заняття в одеських школах розпочнуться 3 вересня», — сказала вона.

Як відомо, 2 вересня — офіційна дата заснування Одеси, якій нині виповнилося 219 років. За традицією цього дня в місті проходить багато різноманітних святкових заходів.

Розділи: Суспільство

25 серпня

Інші дати
Народився Володимир Дрозд
(1939, с. Петрушин Чернігівської обл. - 2003) - український письменник, журналіст, видавець. Автор багатьох книжок прози.
Розгорнути
Народився Павло Загребельний
(1924, с.Солошине, Полтавська область – 2009) - український письменник. Герой України. Автор близько 20 романів, серед яких «Диво», «Розгін», «Смерть у Києві», «Роксолана», «Тисячолітній Миколай», «Я –Богдан».
«Військо можна перемогти – жінку ніколи». (Павло Загребельний)
Розгорнути

Новини Дивитися всі