chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні в Одесі вихідний: місто святкує День сміху

01 квітня 2013 о 09:39

Голова Одеської міської ради Олексій Костусєв оголосив 1 квітня вихідним днем з нагоди святкування Дня сміху. Про це сказано в повідомленні управління інформації Одеської міськради.

Відповідне розпорядження мер підписав для того, щоб жителі Одеси могли взяти участь у традиційних загальноміських заходах з нагоди щорічного святкування Гуморини.

Підприємства, установи й організації, які належать до комунальної власності територіальної громади Одеси, зобов'язані перенести робочий день із понеділка 1 квітня на суботу 13 квітня.

Організаціям всіх інших форм власності рекомендовано внести аналогічні зміни у свої графіки роботи.

Керівникам навчальних закладів всіх рівнів, розташованих у місті, також рекомендується внести корективи в графік навчального процесу.

Цього року в Гуморини 40-річний ювілей. Організатори свята повідомили, що цього разу його головна тема – «Усе зроблено в Одесі».

У традиційному карнавальному ході братимуть участь 40 колон у складі більш ніж 2 тис. людей, серед яких 200 харків'ян і 12 москвичів зі своїми декораціями, а також різні колективи. Також у рамках святкування відбудеться вже 3-й фестиваль клоунів і блазнів «Комедіада».

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути