chrome firefox opera safari iexplorer

Цьогорічний Форум видавців подарує українським книгоманам 10 тисяч новинок

02 вересня 2013 о 12:02

10–15 вересня Форум видавців вдвадцяте підтвердить, що саме Львів є епіцентром сучасного літературного процесу та книжкового бізнесу, що форум – це найбільший у світі ярмарок української книги.

Цьогоріч на захід учасники привезуть 100 тисяч книг, з яких 10 тисяч – це нові видання. Про це повідомляє ZIK з посиланням на прес-службу Форуму видавців.

Як зазначають у прес-службі Форуму, про захід в Україні та світі знають 5 млн людей, з них 50 тисяч відвідають його.

10 000 осіб слідкують за новинами Форуму у соціальних мережах на Фейсбуці, ВКонтакті і на YouTube.

У ювілейному Форумі видавців візьмуть участь 711 учасників, зокрема, 420 гостей, 362 автори, 220 видавців, 41 книготорговець, 20 громадських організацій, 10 бібліотек, 200 акредитованих журналістів зі 100 українських та іноземних ЗМІ, 150 волонтерів.

Як зазначають організатори у програмі заплановано 700 заходів, 250 автограф-сесій. Вперше частина заходів Форум видавців відбудеться у Дрогобичі. Там проведуть поетичні читання за участі літературних зірок світового рівня Наталі Хендл (Nathalie Handal), Ліни Екдаль (Lina Ekdahl) та ін.

340 книжок від 80 видавництв, номінованих на здобуття премії «Найкраща книга Форуму 2013»

Планується, що на Форумі видавців будуть представники з 20 країн світу: Польщі, Росії, Німеччини, Чехії, США, Канади, Білорусі, Великобританії, Франції, Данії, Латвії, Литви, Колумбії, Румунії, Сербії, Словаччини, Швеції, Швейцарії, Каталонії і Нової Зеландії.

Крім того, вперше встановлений статус «Країна – Почесний Гість». Його отримала Польща, запропонувавши програму з 49 заходів. У складі польської делегації буде 48 авторів. Зірковим гостем 20. Форуму видавців у Львові є всесвітньо визнаний філософ і культуролог Зигмунт Бауман (Zygmunt Bauman).

29 березня

Інші дати
Марія Вольвач
1841 – українська поетеса, письменниця, громадсько-культурна діячка.
Розгорнути
Народилася Марійка Підгірянка
1891 – Марійка Підгірянка (Марія Ленерт-Домбровська) – українська поетеса, педагог. Авторка збірки поезій «Відгуки душі», поеми «Мати-страдниця», книжок для дітей «Вертеп», «Святий Миколай на Підкарпатській Русі», «Малий Василько», «Кравчиня Маруся», «Юркова мандрівка», «Зайчик і Лисичка», байок, казок, пісень, загадок.
«Спіть, діточки, спіть, Віченька стуліть ! Дрібен дощик стукотить, Вікнам казку гомонить… Дрібен дощик пада там, А тут тихо, тепло нам. При матусі рідненькій, У світличці чистенькій. Спіть, діточки, спіть. Віченька стуліть» (Марійка Підгірянка)
Розгорнути