chrome firefox opera safari iexplorer

Українська шестикласниця виграла «бронзу» чемпіонату Європи з рапіду

27 вересня 2013 о 11:27

Юна українська шахістка Надія Шпанко стала призером дитячого чемпіонату Європи з рапіду, який завершився у Будві (Чорногорія).

Учениця 6-Б класу вінницької загальноосвітньої школи №2 завоювала бронзову медаль у віковій категорії до 12 років, повідомляє Укрінформ.

У суперечці за «срібло» Шпанко за додатковими показниками поступилася росіянці Анні Афонасьєвій, яка також набрала 6 очок із 9 можливих. Переможницею стала Ольга Баделка з Білорусі (7).

Нагадаємо, що юні українські шахісти виграли у Будві три нагороди першості континенту з бліцу. Львів'янин Мар'ян Кириченко удостоєний золотої медалі в наймолодшій віковій категорії — до 10-ти років, а житель Вінниці Віктор Матвіїшен і Олена Мартинкова із Краматорська Донецької області стали бронзовими призерами серед 14-річних.

Джерело: Укрінформ
Розділи: Спорт в Україні

26 лютого

Інші дати
Леонід Позен
1849 –  скульптор, у творчості якого вперше яскраво й послідовно втілено тему життя та історії українського народу. Автор пам’ятників М. Гоголю та І. Котляревському в Полтаві, скульптурних композицій «На волах», «Оранка в Малоросії», «Лірник з поводирем», «Кобзар», «Запорожець у розвідці», «Переселенці» та ін.
Розгорнути
Любомир Гузар 
1933 – видатний церковний і громадський діяч, єпископ Української Греко-Католицької Церкви, кардинал Католицької Церкви;  з 2005 по 2011 рр. – предстоятель Української Греко-Католицької Церкви.
Розгорнути
Народився Микола Тимків
(1909, м. Косів - 1985), народний майстер. Автор понад 1200 творів декоративно-прикладного мистецтва, серед яких декоративні тарілки, скриньки, меблі тощо, зроблені плоскорізьбою, інкрустацією й інтарсією.
Розгорнути

Новини Дивитися всі