chrome firefox opera safari iexplorer

Через визволення Києва від фашистів киянам доведеться попрацювати у суботу

03 листопада 2013 о 09:26

Кабінет Міністрів ухвалив рішення зробити 6 листопада неробочим днем для киян у зв'язку із урочистими заходами з нагоди 70-річчя з Дня визволення Києва від фашистів.

«Наступного тижня кияни і вся країна готуються відзначити 70-річчя з Дня визволення Києва від фашистів. Уряд пішов назустріч Київській адміністрації і ухвалив рішення про те, що для киян 6 листопада буде неробочим днем», — заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, повідомляє прес-служба уряду.

Раніше уряд рекомендував перенести робочий день з 6 листопада на 9 листопада. Відповідне розпорядження Кабмін прийняв 30 жовтня.

Це стосується працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними.

Разом з тим рішення не стосується центральних органів державної влади, органів Пенсійного фонду, Укрпошти, Державної казначейської служби та банківських установ.

Спеціальний режим роботи банків та їх установ у зазначені дні визначає Національний банк України.

29 вересня

Інші дати
Народився Микола Островський
(1904, с. Вілія Рівненської обл. - 1936) - письменник. Автор романів "Як гартувалася сталь" та "Народжені бурею".
Розгорнути
Народився Михайло Грушевський
(1866 - 1934) — український історик, організатор української науки, політичний діяч і публіцист, голова Центральної Ради (1917—1918), академік, автор понад 2000 наукових праць.
«Біда України в тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна». «Після проголошення самостійності Української Республіки ніхто вже не може ховатися в хащі нейтралітету, бо тепер є боротьба двох держав, України і Великоросії…».
Розгорнути
Народився Карпенко-Карий Іван (Тобілевич Іван Карпович)
(1845 - 1907) — український письменник, драматург, ерудит. Його комедії «Мартин Боруля», «Сто тисяч», «Хазяїн» - класика світової драматургії.
«Карпенко-Карий був одним з батьків новочасного українського театру, визначним артистом та при тім великим драматургом, якому рівного не має наша література», Іван Франко
Розгорнути