chrome firefox opera safari iexplorer

Цьогоріч День визволення від фашистів святкуватимуть разом із виборами до ВР

12 вересня 2012 о 19:17

Сьогодні Уряд своїм розпорядженням затвердив план заходів щодо підготовки та відзначення 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників.

Проект відповідного акта було розроблено згідно з Указом Президента України «Про День визволення України від фашистських загарбників» та Закону «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941—1945 років», передає УНН.

Зокрема, в усіх регіонах будуть здійснені заходи із вшанування ветеранів війни. Також передбачається провести урочистості з нагоди святкової події — збори та концерти, покладання квітів до меморіалів і пам’ятників.

У вищих навчальних закладах за участю ветеранів відбудуться науково-практичні конференції й семінари, а у загальноосвітніх школах та професійно-технічних навчальних закладах – тематичні уроки, лекції, бесіди з історії Великої Вітчизняної війни 1941—1945 років, організовуватимуться екскурсії до музеїв та походи місцями бойової слави.

Довідка

Цього року День визволення України від німецько-фашистських загарбників співпав із днем виборів, тобто 28 жовтня.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути