chrome firefox opera safari iexplorer

Україна 23-тя у рейтингу країн, вразливих до стихійних лих

14 листопада 2013 о 12:34

Україна розташувалася на 23-му місці в рейтингу країн, уразливих до стихійних лих (всього їх 181). Рейтинг склала німецька організація Germanwatch, передає «Вести».

На першому місці — Республіка Гаїті, далі йдуть Філіппіни і Пакистан.

На думку еколога Олексія Мушака, високе місце України в рейтингу пояснюється поганою системою оповіщення та роботою рятувальників: «У нас немає ураганів, повеней чи землетрусів. Але в морози щодня гине по кілька людей. У Європі під час повені за годину евакуювали 100 тис. людей».

Деякі вчені вже багато років віщують світу глобальні катастрофи та інші негаразди через глобальне потепління. Так цього року метеослужби заявили про те, що грядуща зима в Європі поповнить список зим з аномальними морозами в 21 столітті.

А нещодавно науковці оприлюднили карту, на якій зобразили, що стане з сушею в результаті танення льодовиків.

Розділи: Довкілля

16 лютого

Інші дати
Андрій Стечинський
1849 – український актор, режисер і драматург. Автор драм «Міщанка», «Чорний Матвій», «Довбуш». Ролі: Макогоненко («Наталка Полтавка»), Стецько («Сватання на Гончарівці»)
Розгорнути
Народився Семен Гулак-Артемовський
(1813, м. Городище Черкаська область - 1873) - український композитор, співак, драматург. Автор першої української опери «Запорожень за Дунаєм».
«Стоїть явір над водою, В воду похилився; На козака пригодонька: Козак зажурився. Не хилися, явороньку, Ще ти зелененький! Не журися, козаченьку, Ще ти молоденький!» (Семен Гулак-Артемовський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі