chrome firefox opera safari iexplorer

Які вітаміни потрібні дітям

13 листопада 2013 о 15:30

Вітаміни, зокрема вітамін С, допомагають тримати імунну систему в порядку, що сприяє захисту від інфекцій і бактерій. Однак не варто давати дітям вітаміни постійно і безконтрольно, як це роблять деякі батьки.

Надлишок вітамінів може завдати дитині ще більшої шкоди, ніж їх нестача. Так, наприклад, надлишок вітаміну D впливає на нирки, а вітаміну А на печінку. Що стосується популярного вітаміну С, то його безконтрольне споживання може не тільки викликати головний біль і дратівливість, а й негативно позначитися на роботі шлунково-кишкового тракту, а також спровокувати харчову алергію.

Синтетичні вітаміни потрібно давати дітям тільки за вказівкою лікаря. Самостійно отримати вітаміни можна зі свіжих овочів і фруктів, від них користі буде більше, ніж від вітамінів, які продають в аптеці. Варто також відзначити, що діти будуть менше хворіти, якщо батьки будуть стежити за їх способом життя. Діти повинні багато рухатися, правильно харчуватися, одягатися по погоді. У харчуванні повинні щодня бути присутніми свіжі продукти. А от від ліків по можливості потрібно відмовлятися. Не секрет, що ліки лікують одне, а інше калічать. Ставтеся до профілактики та лікування хвороб серйозно і будьте здорові!

2 листопада

Інші дати
2 листопада відзначають: 
  • Міжнародний день припинення безкарності за злочини проти журналістів
Розгорнути
Народився Антін Манастирський
(1878, с. Завалів, Тернопільська область – 1969) – український художник, графік. Автор творів «Портрет матері», «Портрет Т. Г. Шевченка», «Автопортрет», «Запорожець», «Паламар», «На водопої», «На могилі», «Ой під гаєм, гаєм», «Прощавайте, товариші», «Вчора і сьогодні».
«Все життя я мріяв, щоб думи мої, які я втілював у своїх картинах, були близькі і зрозумілі народові». (Антін Манастирський)
Розгорнути
Народився Остап Грицай
(1881, с. Княжпіль, Львівіська область – 1954) – український поет, літературознавець, перекладач. Автор соціально-психологічної поеми «Утеча Олекси Перхуна», циклів новел філософського та релігійного змісту, численних літературно-критичних статей про українських та західноєвропейських письменникі, здійснив німецький переклад «Слова о полку Ігоревім» та понад 30 поезій Т.Шевченка.
Розгорнути
Народився Олександр Білецький
(1884, м. Казань, Росія - 1961) - літературознавець, академік. Тривалий час очолював Інститут літератури ім. Т. Г. Шевченка АН УРСР.
Розгорнути