chrome firefox opera safari iexplorer

Євромайдану шиють «іграшкову» справу

26 грудня 2013 о 12:07

Співробітник КМДА поскаржився до міліції через нібито зниклі зі складу новорічні іграшки.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу київської міліції.

У четвер за номером «102» зателефонував майстер служби з експлуатації КМДА і розповів, що ті іграшки, якими протестувальники прикрашають ялинку перед мерією, схожі на новорічні прикраси, що зберігалися на складі в будівлі КМДА.

Він також поінформував міліцію, що перевірив склад і переконався, що частини іграшок там немає.

Наразі Шевченківське райуправління міліції проводить перевірку за цією заявою, інформацію внесено до Єдиного обліку райуправління.

19 травня

Інші дати
Народився Анатолій Добровольський
(1910, с. Буки, Житомирська область – 1988), український архітектор. Один за авторів проекту планування й забудови Хрещатика і прилеглих кварталів, Московського мосту в Києві. Головний архітектор м. Києва (1950-1955).
Розгорнути
Народився Микола Євшан
(1889, с. Войнилів Івано-Франківська область – 1919) - український літературний критик, літературознавець і перекладач.
«Всякий ідеал, щоби він був корисний, щоби був дійсною силою, мусить виходити тільки з життя, мусить звертатись до життя, кінцеву ціль покласти в житті» (Микола Євшан).
Розгорнути

Новини Дивитися всі