В новорічну ніч, 31-го грудня, о 23-50, на Майдані Незалежності спробують встановити новий світовий рекорд, а також — рекорд України, з досягнення максимальної кількості людей, що одночасно співають Державний Гімн.
Про це у Facebook повідомила співачка Руслана. «Мета встановлення рекорду — довести що українці можуть співати разом у великій кількості. Заявку на реєстрацію у Книзі Рекордів Гіннеса від мого імені вже подано», — написала Руслана. Долучитись до події запрошують усіх бажаючих.
(1875, м. Київ – 1956) - композитор, диригент, педагог, доктор мистецтвознавства. Автор балету «Тарас Бульба», симфонічної картини-балету «Запорожці» та ряду інших творів за поемами Т.Шевченка.
«Я верю в то, что мы, то есть наш народ, будет жить страшно долго. Не сто, не двести, не тысячу лет, а гораздо дольше. Я верю, что он станет лучше, ближе к идеалу и в конце концов станет совершенным. Так же и с музыкой» (Рейнтгольд Глієр)



