chrome firefox opera safari iexplorer

Втановлено рекорд України з виконання Державного Гімну

23 серпня 2011 о 09:35

Організатори присвятили встановлення рекорду до 20-ї річниці Незалежності України і взяти участь у встановлені рекорду прибули жителі з усіх районів області.

Фіксація рекорду здійснювалася за кількістю людей, одягнених у вишиванки, і які в руках тримали синьо-жовту атрибутику, а не за самою кількістю осіб, присутніх на площі.

За словами представника Національного проекту «Книга рекордів України» Миколи Зелінського, який очолював експертну комісію, у вишиванках і з національною атрибутикою співали Державний Гімн України 1 тис. 150 учасників, і це є наймасовішим в Україні.

Він після опрацювання результатів вручив диплом про встановлення рекорду України з виконання Державного Гімну України у вишиванках та з національною символікою заступнику голови Івано-Франківської облдержадміністрації Романові Іваницькому.

Разом з виконавцями і духовим оркестром Івано-Франківського музичного училища імені Дениса Січинського Гімн співали фіналістка Дитячого Євробачення 2011 Марта Квочак, лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів, вихованець телевізійного центру «Кадрики» Роман Дзвоник, гурт «Гуцулочки Карпат», мистецькі колективи Прикарпаття.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути