chrome firefox opera safari iexplorer

На Євромайдані адвокати провели акцію на захист своїх прав

19 грудня 2013 о 15:23

У Києві на Євромайдані близько 50 українських адвокатів відзначили своє професійне свято, одягнувши на руки чорні стрічки в знак протесту проти масових і системних порушень їх професійних прав.

За словами адвоката й організатора акції Дмитра Назарця, українські адвокати, що зібралися сьогодні у центрі столиці повністю солідаризуються із головною вимогою Євромайдану про повне перезавантаження влади.

«Та система влади, яка зараз склалася в Україні, – говорить Назарець, – не дає змогу адвокатам у повній мірі захищати права своїх клієнтів».

Одна із учасниць акції, адвокат Тамара Атамазь згадала також про свого колегу Віктора Смалія, який був заарештований у той час, коли вів справу одного із затриманих за сутички на Банковій Андрія Дзиндзі.

Наприкінці заходу адвокати спалили чорні жалобні стрічки в одній із бочок Євромайдану, сподіваючись, на «народження нової справедливої системи, в якій могла б функціонувати нова адвокатура».

Розділи: Суспільство

11 серпня

Інші дати
11 серпня відзначають:
  • День будівельника.
  • День працівників ветеринарної медицини.
Розгорнути
Народився Валентин Бакуль
(1908, с. Чернишівка, нині с. Слобідка Вінницька область – 1978) – український вчений-матеріалознавець, організатор науки і виробництва. Розробки Інституту надтвердих матеріалів, яким керував Бакуль до 1977, лягли в основу створення кількох алмазних заводів, у тому числі в Україні — Полтавського, Львівського, Бориславського. Інститут надтвердих матеріалів НАН України носить його ім’я.
«Мало нас, та се - дарма, Міцна віра рушить скали. Тим загибелі нема, Кому світять ідеали!» (Павло Грабовський)
Розгорнути
Народився Віктор Положій
(1949, с. Старозінів, Сумська область – 2004)український письменник-фантаст. Автор збірки оповідань «Щось негаразд…», «Сонячний вітер», роману «Попіл на рани», повісті «Жив-був Іван» та інших.
Розгорнути