chrome firefox opera safari iexplorer

На Майдані у Києві зібралося майже 15 тис. людей

12 грудня 2013 о 14:09

Станом на 12:45 на Майдані Незалежності у Києві мітингує близько 15 тис. людей.

Колона з двох тисяч учасників Євромайдану, яка проводила мітинг біля Генпрокуратури перейшла на Майдан Незалежності, пише РБК-Україна.

Також колона демонстрантів, проходячи по вулиці Інституцькій, скандувала біля всіх блокпостів міліції, яка блокує урядовий квартал: «Ганьба», «Невинним волю».

Окрім цього, під будівлею КМДА зібралося близько 2 тис. мітингувальників. Входи у КМДА забарикадовані так само, як і прохід до вул. Прорізної і до вул. Лютеранської.

Нагадаємо, що 11 грудня представники опозиційних партії закликали правоохоронців і військовослужбовців перейти на бік українського народу.

Джерело: ZAXID.NET
Розділи: Суспільство

11 березня

Інші дати
Народився Олександр Афанасьєв-Чужбинський
(1816, с.Ісківці Полтавська область - 1875) –  український та російський письменник, етнограф, фольклорист, історик, мовознавець.
Як настане весна божа, Степ зазеленіє, Яких тільки нема квіток! Аж серце радіє; Ряст, барвінок, чебрець, зорі, Васильки і рута. (Олександр Афанасьєв-Чужбинський)
Розгорнути
Народився Володимир Липинський
(1863 – 1937) - український ботанік, академік, директор Одеського ботанічного саду.
Розгорнути

Новини Дивитися всі