chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові роблять льодові скульптури на честь Франка і Гонгадзе

31 грудня 2013 о 16:48

Сьогодні у Львові почав свою роботу дім льодових фігур. Цьогорічна виставка має назву «Душа України» – тут майстри з різних міст виготовляють з льоду скульптури на честь письменника Івана Франка, журналіста Георгія Гонгадзе тощо.

Про це ZAXID.NET 31 грудня повідомила арт-директор будинку льодових фігур Ольга Гренюх.

Будинок,а точніше купол, у якому розміщені льодові фігури, розташований на проспекті Свободи неподалік пам’ятника Шевченку.

Цього року в ньому буде 14 фігур. Серед них – льодові композиції, пов’язані з Франком, Гонгадзе, теоретиком космонавтики Юрієм Кондратенком та іншими відомими постатями.

«Кожна робота нестиме якесь повідомлення для глядачів, що завітають в будинок льодових фігур. Діятиме виставка до березня. Віднині всі охочі зможуть прийти і подивитися, як працюють майстри, розпитати в них про ті чи інші експонати. З середини січна, плануємо, що всі роботи будуть повністю готові для огляду»,– розповіла Ольга Гренюх.

Фігури виготовляють скульптори з Запоріжжя, Хмельницького, Донецька та інших міст України. Для цьогорічної виставки,зауважила Ольга Гренюх, використовують більше льоду, ніж торік – майже 200 кубометрів.

Будинок льодових фігур працюватиме щодня з 10:00 до 22:00. Вхід – 10 грн.

Нагадаємо, в кінці 2012 року львівські митці виготовляли скульптури для льодового будиночка в тематиці знаків Зодіаку. Виставка тривала до весни 2013 року. Майстри використали 110 брил льоду по 210 кг кожна.

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...