chrome firefox opera safari iexplorer

Українець завоював бронзу ЧЄ з плавання, двічі побивши національний рекорд

13 грудня 2013 о 13:37

Український плавець Андрій Говоров здобув бронзову медаль на стартував у данському Хернінгу чемпіонаті Європи у 25-метрових басейнах.

21-річний спортсмен із Севастополя проплив 50-метрову дистанцію вільним стилем за 21,17 секунди, що стало новим національним рекордом. Колишнє досягнення належало тому ж Говорову — він встановив його у попередньому запливі.

Другим до фінішу прийшов італієць Марко Оссі, а переможцем став бронзовий призер Олімпіади-2012 росіянин Володимир Морозов.

Головний тренер збірної України, відомий у минулому плавець, бронзовий призер Афін-2004 Андрій Сердінов зазначив, що для Говорова, який вже кілька років є лідером української команди, чемпіонат європи на короткій воді є підготовчим етапом до європейської першості з водних видів спорту, яка відбудеться в кінці літа 2014 року в Берліні.

Для Говорова це вже друга бронзова медаль на цій дистанції: на ЧЄ-2010 в Ейндховені українець був третім на 50-метрівці вільним стилем і завоював срібло на 50-метрівці батерфляєм. А у 2011-му у польському Щецині Говоров переміг на 50-метрівці «дельфіном» — також на короткій воді.

Зазначимо, що на першості континенту Україну представляє 16 спортсменів: Дарина Зевіна, Сергій Фролов, Андрій Говоров, Андрій Коваленко, Ганна Дзеркаль та Ігор Борисик, Альона Кисельова, Любов Король, Максим Шемберєв, Любомир Лемешко, Марія Лівер, Малявіна Анастасія, Ольга Товстоган, Ганна Стеценко, Ірина Главник і Катерина Львова.

У нинішніх змаганнях бере участь рекордна кількість спортсменів — 673 плавців із 42 країн.

Джерело: DT.UA
Розділи: Спорт в Україні

18 травня

Інші дати
Микола Прахов
1873 –  український художник, мистецтвознавець. Відомий у галузі декоративно-ужиткового мистецтва. Один з організаторів товариства «Київський художник».
Розгорнути
Народився Костянтин Піскорський
(1892, м.Київ – 1922) – український художник-авангардист. Автор робіт «Цивілізація», «Мечі», «Тривога», «Козак», «Біла гвардія», «Небо», «Про приторк світам іншим», «Зірка опів¬нічна», «Ідол», «Планета», «Біометр життя».
«У творчості Костянтина Піскорського дивовижно переплетені символізм і футуризм, космічна безмірність і енергія вольового художнього жесту, архаїчна містика та новітній європейський раціоналізм». (Дмитро Горбачов).
Розгорнути