chrome firefox opera safari iexplorer

Українські водії зможуть подавати з авто сигнал «SOS» у випадку надзвичайної ситуації

27 грудня 2013 о 10:46

Державне науково-виробниче підприємство «Об'єднання Комунар» розробило пристрій стеження і охорони «NaviLand», який дозволяє за допомогою комп'ютерних пристроїв дистанційно отримувати доступ до інформації про свої транспортні засоби. Прилад також оснащений функцією «Тривожна кнопка» , яка дозволяє водієві подавати сигнал «SOS» із зазначенням місця та часу виникнення надзвичайної ситуації на сервер системи, а також на електронні адреси і мобільні номери довірених осіб. Про це УНН повідомили в прес-службі підприємства.

«Минулого року ми розробили пристрій стеження і охорони „NaviLand“ , який дозволяє своїм абонентам з мобільного телефону, планшета або комп'ютера, підключеного до мережі Інтернет, в будь-якій точці земної кулі отримувати доступ до інформації про свої транспортні засоби через веб -сайт. На сьогоднішній день пристрій пройшов сертіфіцікацію в Укрчастотнагляді, всі необхідні перевірки та випробування і запущений у масове виробництво» , — зазначив генеральний директор підприємства Любомир Сабадош.

Основна функція пристрою — це визначення в режимі реального часу координат і параметрів руху транспортного засобу, на якому воно встановлене, а також передача отриманої координатно-часової інформації на сервер системи «Naviland». 

«На відміну від більшості пристроїв подібного класу, крім основної функції, зазначений прилад виконує також функцію охорони транспортного засобу від таких небажаних впливів як викрадення, евакуація, удар і зняття коліс. У разі виникнення будь-якої з перерахованих вище ситуацій пристрій негайно передасть на сервер системи, а також на мобільний телефон та E-mail власника транспортного засобу тривожне повідомлення. Функція „Тривожна кнопка“ дозволяє водієві послати сигнал „SOS“ із зазначенням місця та часу виникнення надзвичайної ситуації на сервер системи, а також на електронні адреси і мобільні номери довірених осіб», — зазначили на підприємстві.

Джерело: unn.com.ua
Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути