chrome firefox opera safari iexplorer

Волонтери запустили сайт «Світова преса про Україну та #Євромайдан»

30 грудня 2013 о 15:16

З ініціативи кількох журналістів Романа Вібрановського,Тараса Кузьмова та перекладача Олени Болтушкіної запущено сайт «Світова преса про Україну та #Євромайдан», на якому публікуються переклади аналітичних матеріалів та різні точки зору про події в Україні.

«На цьому сайті волонтери перекладають аналітичні публікації закордонних видань про стосунки ЄС — Україна — Росія та події навколо Євромайдану. Тут — точки зору ззовні на те, що відбувається. Вони вкрай важливі для читачів, які самостійно аналізують події. Ідея — ГО «Хартія-4» та Комісії з журналістської етики. Реалізація сайту та всі переклади здійснюються волонтерами, передрук у ЗМІ вітається та заохочується. Усіх, хто готовий долучитися до перекладу публікацій, ласкаво просимо», — йдеться на сайті.

Усіх бажаючих долучитися до перекладу запрошують повідомити про це на сторінці проекту у Facebook або на пошту info@charter4.org .

«Тут — точка зору Бжезінського, що ця революція матиме вирішальний вплив на Росію; точки зору аналітиків про те, що насправді ніхто ще нікого не купив, а лише законсервував кризу; аргументація того, чому в очах світу Янукович перестав бути легітимно обраним; обурення американських аналітиків мовчанкою Обами і т.д. Чтиво вкрай корисне та цікаве — переклади роблять волонтери, за що їм окрема вдячність. Проект повністю самоорганізаційний, розміщувати рекламу та «монетизуватися» не буде», — пише Роман Вібрановській на своїй сторінці у Facebook.

На сайті наразі є кілька рубрик «Громадянське суспільство», «Економіка» і «Політика», викладаються також оригінали публікацій, що перекладаються.

За словами Романа Вібрановського, сайт існуватиме до того часу, поки буде цікаво читача

Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути