chrome firefox opera safari iexplorer

КМДА замовила пам'ятник Олені Телізі за 3,5 млн грн

09 січня 2014 о 10:41

Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт Київської міської державної адміністрації уклало угоду з ТОВ «Аспел» на спорудження пам'ятника Олені Телізі та її соратникам.

Як зазначається у «Віснику державних закупівель», монумент встановлять на території Меморіального комплексу «Бабин Яр» у Києві.

Вартість угоди становила 3,45 млн грн.

Передбачено виготовлення бронзового пам'ятника вагою до 1,5 т, а також мощення площадки поряд з пам'ятником – бруківкою 268 кв м і гранітними плитами 134 кв м. Також влаштують зовнішнє освітлення, засіють партерні, мавританські і звичайні газони.

Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ «Проектно-будівельна компанія ППР» Світлани Козлової з різницею пропозицій 0,3%.

Нагадаємо, рік тому «Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт» замовила підприємцю Олександрі Рубан виготовлення моделі скульптурної композиції «Пам'ятник О. Телізі та її соратникам» вартістю 1,80 млн гривень.

Пам'ятник у Бабиному Яру, згідно з відповідним указом президента «Про відзначення 100-річчя від дня народження Олени Теліги», мали встановити ще у 2006—2008 роках. Тоді Міністерство культури та туризму провело конкурс на кращий ескізний проект і в 2007 р. затвердило проект О. Рубан, В. Липовки та В. Єршова.

Фірму «Аспел» заснували Ольга та Ян Клюшке. Ян Клюшке відомий як представник організації «Український союз промисловців і підприємців» в Об'єднаних Арабських Еміратах.

За даними «Вісника держзакупівель», ТОВ «Аспел» почало вигравати тендери у грудні 2013 року. Окрім останньої закупівлі, фірма також отримала підряд вартістю 27,50 млн гривень на реконструкцію будівлі під центр обробки даних «Електронна столиця».

Джерело: Gazeta.ua
Розділи: Новини культури

17 червня

Інші дати
Віктор Некрасов
1911 –  український письменник. У 1960–70-ті рр. виступав на захист української культури, проти антисемітизму і переслідувань дисидентів Росії та України, підписав відомий лист 139 діячів науки і мистецтв України до керівництва СРСР з приводу арештів і політичних переслідувань інакодумців. 
Розгорнути
Народився Валентин Бичко
(1912, м.Харків  - 1994) - український поет, перекладач. Автор багатьох книг для дітей, а також  лібрето опер «Перекоп» і «Гайдамаки».
Є книг багато – радісних, печальних. Товстих, тонких, барвистих, наче жар. Але одна – книжкам усім начальник, І звуть її по-простому – Буквар. Із нього слів не вируба сокира, Це маленятам кращий в світі дар, І мова в нім – легка, співуча, щира, Дитячі душі гріє він – Буквар. (Валентин Бичко)
Розгорнути
Народився Володимир Ладижець
(1924, с. Харківці Хмельницької обл. - 1991) - український письменник, журналіст, видавець. Автор повістей, оповідань, романів, публіцистики, збірок віршів для дітей "Ластівки з Карпат", "Орлиний дім" та ін.
Розгорнути