chrome firefox opera safari iexplorer

Уряд виділив 5 млн грн на реставрацію заповідника «Гетьманська столиця»

21 червня 2012 о 16:18

Кабінет Міністрів України затвердив Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету обласному бюджету Чернігівської області на фінансування реставраційно-відновлювальних робіт по комплексу пам’яток архітектури Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця» у місті Батурині.

Відповідна постанова була прийнята на засіданні Уряду 20 червня 2012 року, повідомляє прес-служба Мінкультури.

Згідно з зазначеним документом, цей Порядок визначає механізм використання у 2012 році коштів, передбачених Міністерству культури України у державному бюджеті за програмою «Субвенція з державного бюджету обласному бюджету Чернігівської області на фінансування реставраційно-відновлювальних робіт по комплексу пам’яток архітектури НІКЗ «Гетьманська столиця» у місті Батурині» в розмірі 5 млн гривень. 

Відповідно до затвердженого Порядку, кошти спрямовуються на виконання реставраційно-відновлювальних робіт, а саме:

  • відтворення живопису,
  • зовнішнє та внутрішнє оздоблення,
  • проведення монтажу системи вентиляції та кондиціювання,
  • будівництва зовнішніх мереж
  • упорядкування території заповідника.

Реалізація постанови забезпечить ефективне та цільове використання коштів державного бюджету та сприятиме розвитку соціально-культурної сфери Чернігівської області та туризму в регіоні за рахунок відновлення пам’яток архітектури заповідника «Гетьманська столиця» у місті Батурині.

«Рідна країна»

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути