chrome firefox opera safari iexplorer

КМДА звинуватила у затопленні музею Голодомору керівництво закладу

30 червня 2011 о 11:32

У Київській міської державної адміністрації причиною затоплення Меморіалу пам'яті жертв Голодомору назвали «безладність керівництва» закладу. Про це пише«Коммерсант-Украина».

Як відомо, у понеділок, 27 червня, під час сильних дощів,вода залила експозиційний зал комплексу та пошкодили п'ять проекторів для демонстрації документальних фільмів. За словами директора музею Віктора Діденко, з приміщення винесли близько 40 відер води. Діденко вважає, що інцидент стався через прорахунки, допущені під час проектно-будівельних робіт.

Проте голова КМДА Олександр Попов заявив, що меморіал був затоплений через «безладність його керівництва».

Як зазначив у свою чергу директора КП «Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт» Геннадія Гери, затоплення сталося у зв'язку з «порушенням правил експлуатації будівлі музею керівництвом закладу».

"Зокрема, водовідвідні лотки, встановлені під нижнім куполом центральної частини, за два роки експлуатації музею не обслуговувалися (музей був відкритий у серпні 2009 года.- ред.). Це призвело до замулення лотків, їх переповнення та перетікання води на підвісну стелю над залом пам'яті ", — пояснив пан Гера.

Діденко, натомість, спростовує такі висновки.

«Хочу нагадати, що і будівля, і територія музею належать Київської міської державної адміністрації. Ми, в свою чергу, нікого не звинувачуємо, а пропонуємо негайно розібратися в ситуації, що склалася», — заявив він. За словами пана Діденка, музей відновить роботу на початку липня.

 

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути