chrome firefox opera safari iexplorer

Протистояння на Грушевського загострилося, «Беркут» підігнав БТР і водомети

23 січня 2014 о 12:06

На вулиці Грушевського в Києві, де п'ятий день триває протистояння між «Беркутом» та активістами, після годинного затишшя відновилися активні дії.

Спецназівці спробували просунутися вперед до барикад, але безуспішно. Протестувальники закидають правоохоронців феєрверками та камінням. Міліція не застосовує щодо мітингувальників агресивних дій, але іноді кидає в бік активістів шумові гранати.

Силовики знову стали застосовувати водомети. Ними намагаються загасити палаючі шини, які активісти продовжують підкидати, щоб вогонь не згас. «Беркут» тримає в руках помпові рушниці.

Крім цього, чути звук заведеного двигуна, можливо бойової машини – бронетранспортера (БТР).

При цьому кількість протестувальників на Грушевського збільшилася до 2 тисяч осіб, вул. Грушевського повністю задимлена.

Розділи: Суспільство

13 липня

Інші дати
Народився Ісак Бабель
(1894, м.Одеса – 1940), письменник, драматург і режисер відомий своїми «Одеськими оповіданнями» та збіркою «Кінармія».  
Розгорнути
Народився Петро Непорожній
(1910, м. Яготин, Київська область  - 1999) — учений, професор, доктор технічних наук.  Під його керівництвом була успішно здійснена програма будівництва Рівненської і Запорізької атомних електростанцій, каскаду гідроелектростанцій на Дніпрі. Міністр енергетики СРСР (1962–1985). Під його керівництвом в Радянському Союзі була створена практично вся енергетична галузь.
«До булави треба голови» (Українське прислів'я)
Розгорнути