chrome firefox opera safari iexplorer

У керівників Першого і каналу «Рада» просять пояснити, хто їх змушує до пропаганди

31 січня 2014 о 10:09

Голова парламентського Комітету з питань свободи слова та інформації Микола Томенко звернувся до в.о. прем’єр-міністра та керівників Першого національного і телеканалу «Рада» з вимогою пояснити: хто дає вказівку і визначає людей, які ведуть пропагандистську кампанію одночасно на кількох телеканалах, що фінансуються з бюджетних коштів.

«У мене немає претензій до приватного телеканалу «Бізнес», але державні канали не є каналами Партії регіонів чи бізнесу, близького до В. Януковича», – зауважив Микола Томенко, йдеться на його персональному сайті.

За словами Томенка, у нього склалося враження, що команда виконувача обов’язків прем’єр-міністра Сергія Арбузова почала керувати інформаційною політикою не лише Першого національного, а й парламентського телеканалу «Рада».

Він звернув увагу на певні новели в інформаційній політиці цих державних телеканалів. «Так, протягом сьогоднішнього дня в рамках так званого телемарафону програма «Відкрита студія» одночасно транслюється на трьох каналах – на Першому національному, телеканалі «Рада» та каналі «Бізнес», – зазначає Томенко.

Джерело: zik.ua
Розділи: Суспільство

8 листопада

Інші дати
Народився Дмитро Байда-Суховій
(1882, с. Нагірне, Полтавська область – 1974) – український актор, режисер, бандурист, збирач і пропагандист українських народних пісень, один із засновників українського кіно. На початку 1910-х років одним з перших в Україні почав фільмувати театральні постановки, створивши популярні на той час фільми "Кума Хвеська" (1910), "Жидівка-вихрестка" (1911), "Змія підколодна" (1911), "Сватання на вечорницях" (1911), "Три кохання в мішках" (1911), "Навкруги зрада" (1912), "Шельменко-денщик", "Запорізький скарб" (1912), "Спіть, орли бойові" (1914). Німі картини озвучувалися прямо під час показу глядачам – музикою, шумами й акторами, які за екраном дублювали самі себе. Крім того, Дмитро Байда-Суховій акомпанував своїм стрічкам грою на бандурі.
Розгорнути
Народився Африкан Криштофович
(1885, с. Криштоповка, Харківська область – 1953) – вчений геолог, палеоботанік, засновник радянської палеоботанічної школи.
Розгорнути
Народився Олесь Досвітній
(Олександр Скрипаль-Міщенко) (1891, м. Вовчанськ, Харківська область - 1934) - українського письменника. Один з організаторів Ялтинської і Одеської кінофабрик. Автор оповідань та повістей: «Алай», «Гюлле», «Нотатки мандрівника», «На плавнях», «Піймав», «Постаті», «Сірко», «На той бік», «Новели»; романів «Американці», «Хто», «Нас було троє», «Кварцит».
Розгорнути