У перший день чемпіонату Європи з біатлону українці завоювали дві медалі

30 січня 2014 о 14:45

У чеському Нове-Место двома юніорськими гонками стартував чемпіонат Європи з біатлону. У перший же день українці завоювали дві медалі в індивідуальних гонках. 19-річна Настя Меркушина завоювала «срібло», а 20-річний Артем Тищенко фінішував третім.

Цікаво, що Тищенко фінішував на четвертій позиції, програвши 2 десятих секунди білорусу Віктору Кривко. Але білоруський спортсмен був дискваліфікований за те, що тренер на рубежі показав йому табличку зі стрільбою, що заборонено правилами.

У четвер відбудуться чоловіча та жіноча індивідуальні гонки.

Чемпіонат Європи з біатлону Нове-Место (Чехія)