chrome firefox opera safari iexplorer

У центрі Києва з'явилась оригінальна скульптура «Нова Україна»

11 січня 2014 о 11:01

У Києві на Майдані Незалежності французький скульптор Roti розмістив оригінальний арт-об'єкт з рожевого мрамору під назвою «Нова Україна».

Cкульптура являє собою лежачого чоловіка у воді, а побачити можна лише його руки, ноги та обличчя, пише «Сегодня».

Що саме цим хотів показати майстер – не відомо. Проте у євроактивістів вже є свої версії стосовно того, що уособлює скульптура

«Це або символ спокою і рівноваги, або це якийсь узурпатор, який помер ...» — порозмірколвував один з мітингувальників на власній сторінці у соцмережі.

Нагадаємо, Руслана оголосила сьогодні день жалоби на Євромайдані. Мітингувальники вшанують пам'ять загиблих під час пожежі на «Хартроні» в Харкові.

Джерело: ТСН
Розділи: Новини культури

1 серпня

Інші дати
Іван Горовий
1921 – український скульптор. Роботи: скульптура «Мир» на станції метро «Дніпро»; обеліск на Савур-могилі; пам’ятник футболістам київського «Динамо» – учасникам «Матчу смерті».
Розгорнути
День пам'яті Івана Сірка (1605 (1610) – 1680)
Іван Сірко – легендарний кошовий отаман Запорозької Січі й усього Війська Запорозького Низового. Здобув перемогу в 65 битвах. Герой багатьох українських пісень і казок. Після своєї смерті вважався характерником.
«Чи то вихор в чистім полі Порох-куряву здіймає, Чи Сірко – козак славетний З запорожцями гуляє?» (Українська народна пісня)
Розгорнути
Народився Олександр Копиленко
1900, м. Красноград, нині  Харківська область - 1958) - український письменник, педагог, критик. Автор книжок «Кара-Круча», «Буйний хміль», «Іменем українського народу», «Дуже добре», «Десятикласники».
Розгорнути