chrome firefox opera safari iexplorer

Відпустили другого журналіста Радіо Свобода

20 січня 2014 о 16:55

Журналіста Радіо Свобода Дмитра Баркара відпустили.
На обличчі журналіста видно синці і садна.

Камера, з якої велася пряма трансляція з вулиці Грушевського, де затримали знімальну групу Радіо Свобода, зникла. Журналісти будуть писати заяву до міліції про зникнення обладнання.

Після завершення формальностей журналісти поїдуть до лікарні для обстеження й отримання медичної допомоги.

Раніше відпустили відеооператора Радіо Свобода Ігоря Ісхакова. Його обличчя вкрите синцями, одяг у крові, як виглядає, зламаний ніс і підозра на струс мозку.

Співробітниця Дарницького райвідділу міліції Інна Гамалій повідомила Радіо Свобода, що журналісти Радіо Свобода «не затримані, а їх допитували як свідків».

Інститут масової інформації в своєму списку побитих за останню добу працівників ЗМІ пише: «Журналіст Радіо Свобода Ігор Ісхаков постраждав від розриву світлошумової гранати під час сутичок між протестувальниками і правоохоронцями 19 січня 2014 року на вулиці Грушевського у Києві. Він отримав численні садна та забої. Журналіста Радіо Свобода Дмитра Баркара побито міліціонерами під час затримання 20 січня на вулиці Грушевського у Києві. Також побито Ігоря Ісхакова, котрий перед тим був поранений від розриву світлошумової гранати».

Журналістів Радіо Свобода затримали сьогодні вранці під час виконання професійних обов’язків на вулиці Грушевського в Києві.

face

Розділи: Суспільство

28 липня

Інші дати
28 липня відзначають:
  • День хрещення Київської Русі.
  • День працівників торгівлі.
  • Всесвітній день боротьби з гепатитом.
Розгорнути
День пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира – хрестителя Київської Русі
Володимир-Василій I Святославич (958 ? — 1015) — великий князь Київський (980 – 1015). Хреститель Київської Русі, канонізований церквою.  
«Головне право його на вічну славу і подяку потомства полягає, звичайно, в тому, що він вивів Русь на шлях справжньої віри; але ім’я Великого належить йому і за справи державні» (Микола Карамзін про князя Володимира Великого).
Розгорнути