chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві знову вчинено напад на журналіста

27 вересня 2012 о 13:00

Учора ввечері на проспекті Вернадського в Києві невідомими особами був побитий журналісти телеканалу «1+1». Нападників було двоє, але бив лише один. Про це УНН повідомили у прес-службі Святошинського райвідділу міліції.

«Він повертався ввечері додому, коли до нього підійшли двоє незнайомих чоловіків, один з яких ударив його в обличчя. У нього нічого не забрали. Йому надане направлення на проходження судово-медичного обстеження, після якого можна буде сказати, який ступень тілесних ушкоджень він отримав. Наразі Святошинським районним управлінням проводиться ретельна, детальна перевірка», – зазначила помічник начальника відділу зв’язків із громадськістю Святошинського РВ Тетяна Малишева.

Наразі в районному відділені зареєстровано факт побиття журналіста невідомим чоловіком.

«Обставини з’ясовуються», – зазначила Т.Малишева.

Як стало відомо УНН, журналіст звернувся до міліції не одразу після нападу, а тільки після того, як повернувся додому.

«Так, я не можу сказати, який саме проміжок часу був між побиттям і зверненням до міліції, але цілком можливо, що якби він звернувся одразу, то правоохоронцям вдалося б затримати нападника та його напарника по гарячих слідах», – зазначила Т.Малишева.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути