chrome firefox opera safari iexplorer

ЄС експериментує: українці тиждень перетинатимуть кордон інакше, ніж зазвичай

07 лютого 2014 о 11:38

Євросоюз з 5 до 14 лютого спростив процедуру перетину кордону з Україною. Це зроблено в якості експерименту щодо спрощення прикордонних формальностей, про що повідомляє офіційний сайт Державної прикордонної служби

«У ході експерименту пропуск здійснюватиметься за принципом єдиної зупинки та введено єдине вікно на смугах руху «зелений коридор» на виїзд з України. Новації стосуються пунктів пропуску «Рава-Руська», що у Львівській області, та «Ужгород» і «Солотвино», що на Закарпатті», – йдеться у повідомленні.

Допоки триватиме експеримент, авто буде зупинятися на лінії паспортного контролю лише раз, а водію та пасажирам не доведеться виходити назовні. Документи одразу будуть перевірятися прикордонниками та митниками. Авто буде оглядатися візуально, і лише за потреби направлятися на поглиблений огляд.

Схожі правила діяли на українсько-польському кордоні під час чемпіонату з футболу ЄВРО-2012.

Невдовзі новації будуть впроваджені в інших пунктах пропуску на кордоні з Молдовою, Росією, Білоруссю, Польщею, Словаччиною, Угорщиною і Румунією.

 

Джерело: ПІК
Розділи: Туристичні новини

8 серпня

Інші дати
8 серпня святкують:
  • День військ зв’язку України.
  • Міжнародний день офтальмології.
  • День альпініста (міжнародний день альпінізму)
Розгорнути
Всесвітній день кішок
Засновником виступає Міжнародний фонд захисту тварин. Щорічні календарні заходи, присвячені проблемам захисту кішок стали проводиться з 2002 року. 
Розгорнути
Народився Юрій Федькович
(Гординський Осип Альбертович) (1834, смт. Путила, Чернівецька область – 1888), український письменник романтичного напрямку, предвісник українського національного відродження Буковини. Уклав український «Буквар» і  видав для народних шкіл «Співанки для господарських діточок».
«Я люблю мою Русь-Украïну; Я вiрую в єï будучину; В тiй-то надiï я живу й умру» (Юрій Федькович)
Розгорнути