chrome firefox opera safari iexplorer

НБУ змінюватиме офіційний курс валют щодня

07 лютого 2014 о 14:12

Нацбанк України перейшов до гнучкого валютного курсу. Це означає, що тепер офіційний курс гривні буде змінюватися в залежності від ситуації на міжбанківському ринку, заявила директор Генерального департаменту грошово-кредитної політики НБУ Олена Щербакова. 

За її словами, перегляд курсу можливий щодня. «Він повинен мінятися щодня... Якщо буде 8,6 грн/дол. — ми поставимо 8,6 грн/дол.», — зазначила Щербакова.

Вона додала, що це правильний крок, який давно очікуваний інвесторами і ринком, передає «УНІАН». 

Раніше повідомлялося, що НБУ на 7 лютого встановив мінімальний офіційний курс гривні за всю історію її існування — на рівні 8,7080 грн/дол. Згідно з новим курсом долар подорожчав на 71,5 копійки, або на 8,95%. Регулятор провів перегляд офіційного курсу вперше за останні півтора року.

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

14 березня

Інші дати
Олекса Новаківський
1872 –  український художник-постімпресіоніст, учасник «краківського авангарду», педагог. Заснував у Львові мистецьку школу, що стала осередком малярської культури в Західній Україні. Найвідоміші полотна: «Моя Муза», «Весна в Могилі», «Мойсей» (портрет А. Шептицького), «Повінь», «Гора Грегит» та ін.
Розгорнути
Народився Амвросій Бучма
(1891, м. Львів – 1957), український актор і режисер.
«Я люблю заповнювати паузи дією, люблю працювати з речами, люблю мовчати на сцені і вважаю, що в цьому і є особлива радість акторської творчості, в якій актор виступає не тільки як співавтор, як інтерпретатор літературного матеріалу, а й як самостійний художник». (Амвросій Бучма)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...