chrome firefox opera safari iexplorer

Випускники українських шкіл зможуть заробити 50 тисяч гривень своїми знаннями з економіки та фінансів

05 лютого 2014 о 12:34

З 1 лютого в Україні стартувала всеукраїнська економічна олімпіада для випускників середніх шкіл «Фінансовий геній» . На відміну від звичайних шкільних олімпіад , в ній може брати участь випускник будь-якої української школи , незалежно від його оцінок в табелі. Переможець " Фінансового генія " отримає грант на суму 50 000 гривень на оплату подальшого навчання у вищій школі.

"Це найсучасніша в Україні шкільна олімпіада , взяти участь в якій може будь-хто , — каже Світлана Нікітіна , керівник проектів Юніорбанка . — Володарем гранту на навчання в престижному вузі може виявитися випускник будь-якої школи , міської чи сільської . Крім того , всі учасники проекту отримають відмінний шанс підтягнути свої знання з економіки та дізнатися багато нового , що дуже корисно перед вступом до вузу " .

Щоб стати учасником « Фінансового генія» , потрібно до 17 лютого зареєструватися на Інтернет- сторінці http://www.juniorbank.com.ua/olympics . Обов'язковою умовою участі в проекті є наявність Карти ЮНІОРА — її можна безкоштовно відкрити в будь-якому відділенні банку або замовити на сайті. Потім протягом чотирьох тижнів конкурсанти будуть через Інтернет виконувати чотири блоки завдань ( тести і завдання на різні теми з економіки, фінансів , банківської справи ) . За результатами тестів і вирішення завдань учасникам « Фінансового генія» нараховуватимуться конкурсні бали .

Учасниками фінального туру олімпіади , який пройде в головному офісі ПриватБанку в Дніпропетровську , стануть 20 конкурсантів , які набрали найбільшу кількість балів у ході першого етапу . Серед фіналістів за підсумками рішення практичних завдань та кейсів буде визначений «Фінансовий геній» 2014 року. Призери олімпіади отримають грошові призи — 10 000 і 5 000 гривень .

Освітня програма Юніорбанк стартувала в 2009 році в Україні . Сьогодні Юніорбанк працює в Україні , Росії , Грузії та Латвії , об'єднуючи більш 610000 школярів . В рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання фінансових послуг для дітей та підлітків , а й підтримує спортивний рух і програми популяризації здорового способу життя школярів . Національна програма фінансової грамотності Юніорбанк принципово відрізняється від звичних шкільних програм і курсів . Насамперед , це захоплюючий , цікавий матеріал : мультфільми , презентації , ігри і навіть соціальна мережа для юних банкірів. Для наймолодших школярів розроблена мультяшно -ігрова програма навчання , а у старшокласників є можливість на практиці вивчити економіку , бізнес і фінанси і визначитися з майбутньою спеціальністю . Унікальна пластикова Карта ЮНІОРА , яка випускається за згодою і під контролем батьків , дає можливість не тільки користуватися " дорослими " можливостями і банківськими послугами , а й спілкуватися зі своїми однолітками по всьому світу.