chrome firefox opera safari iexplorer

Заступник начальника Генштабу написав рапорт про звільнення

21 лютого 2014 о 08:01

Заступник начальника Генштабу генерал-лейтенант Юрій Думанський написав заяву про звільнення із Збройних сил через незгоду з втягуванням армії у громадянське протистояння.

Про це йдеться в повідомленні «5 каналу».

Військовий просить звільнити його із лав Збройних Сил України у звʼязку із незгодою з політикою втягування ЗСУ до внутрішнього громадянського конфлікту. Так він пояснив прохання про звільнення у своєму рапорті.

Як відомо, раніше президент звільнив генерал-полковника Володимира Заману з посади начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України.

Відповідний указ Віктор Янукович підписав 19 лютого. Іншим указом Янукович призначив Заману заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони.

Президент перевів Заману з Генштабу до РНБО, за неофіційною інформацією, через те, що той відмовився дати наказ на висунення на Київ десантної дивізії з Дніпропетровська.

На місце Замана Янукович  призначив Юрія Іл'їна, якого перед цим було звільнено з посади командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

12 серпня

Інші дати
12 серпня відзначають:
  • Міжнародний день молоді.
Розгорнути
Народився Андрій Білецький
(1911, м. Харків - 1995) - український філолог, педагог, перекладач. Автор праць  із класичної філології, загального мовознавства, романістики, палеографії, дослідник давньогрецького епосу і міфології, українсько-грецьких літературних зв'язків.
Розгорнути
Народився Андрій Бобенко (Бібик)
(1854, с. Добренька, Харківська область – 1920)український поет, один з перших поетів-робітників.
«Здається, скоро я покину Все, що любив, для чого жив, Сім'ю, народ свій, Україну, Все, чим на світі дорожив. А вам, брати мої і діти, Даю маленький заповіт: Шукайте всюди правди світу.» (Андрій Бобенко)
Розгорнути