chrome firefox opera safari iexplorer

Громадяни України повинні знати народних депутатів, які в парламенті підтримують Путіна

15 березня 2014 о 13:51

Голосування у ВР стосовно незаконності референдуму у Криму та розпуску кримського «парламенту імені Путіна» – це не лише голосування на виконання відповідного рішення Конституційного Суду України, це голосування, яке чітко демонструє, хто з народних депутатів України виступає за Путіна, за війну та проти України.

Я переконаний, що громадяни України повинні знати усіх депутатів, які не голосували за це рішення або не прийшли на засідання. Це люди, які не хочуть миру, які проти територіальної цілісності, які не розуміють небезпеки військової загрози з боку Росії.

Дивно, що цього досі не розуміють деякі народні депутати, в той час, як це зрозуміли навіть громадяни Росії, бо нарешті на всій території РФ почалися мітинги, де люди виступають проти війни, військової агресії та захоплення Криму. І недаремно сьогодні і в Москві, і в інших містах Росії люди мудріші за владу та об’єднуються під загальним гаслом «За Україну і Росію без Путіна».

На мою думку, єдиний недолік сьогоднішнього голосування про розпуск парламенту Криму полягає в тому, що це занадто запізніле рішення. Більше місяця тому я піднімав питання про необхідність розпуску кримського парламенту, ще за часів Президента Януковича та Голови ВР Рибака. Але, на жаль, ані вони, ані нове керівництво ВР не зреагувало оперативно. Сьогодні прийнято принципово важливе рішення, але, звісно, із суттєвим запізненням.

Довідково

За ухвалення Постанови про дострокове припинення повноважень Верховної Ради Автономної Республіки Крим (№4461) проголосували 278 народних депутатів із 296, зареєстрованих у сесійній залі.

Зокрема, від Партії регіонів — 19 народних депутатів, “Батьківщини” — 83, “Суверенної України” — 30, “Економічного розвитку” — 30, “Свободи” — 35, КПУ — 0, позафракційних — 4.

Микола Томенко, народний депутат України

Розділи: Думка читачів

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути