chrome firefox opera safari iexplorer

ООН зробить все для виявлення в Криму фактів порушень прав людини і серйозніших злочинів

05 березня 2014 о 15:36

Організація Об’єднаних Націй докладе всіх зусиль для виявлення в Криму всіх фактів порушень прав людини і серйозніших злочинів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на прес-конференції у Києві заявив заступник Генерального секретаря ООН Ян Еліассон.

«Ми будемо робити все, особливо, що стосується прав людини, щоб дізнатися правду, особливо щодо серйозніших злочинів – це наша робота», — заявив він.

Також Еліассон зазначив, що «Верховний комісар ООН Наві Піллай, який очолює Офіс з прав людини в Женеві, сьогодні о 15.30 буде зі мною говорити, і помічник Генсека ООН Іван Симонович буде в Україні для того, щоб виявити, які тут є порушення прав людини».

Крім того, Еліассон наголосив, що «дуже важливо, щоб було примирення та прийняття відповідальності, якщо не пройти цей період, коли вирішується питання відповідальності, тоді дуже велика ціна сплачується пізніше».

Як повідомляв УНІАН, 1 березня Рада федерації Росії одностайно схвалила пропозицію Президента Росії Володимира Путіна про введення військ в Україну.

При цьому з 27 лютого озброєні люди без пізнавальних знаків захоплюють і блокують військові і прикордонні об'єкти в Криму. Українська влада визнала, що ці загарбники — російські військовослужбовці.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

17 лютого

Інші дати
Миколи студеного
Лютневий Миколай і голодний, і холодний. Студенний ліс і гай - знов кожуха вдягай.
Розгорнути
Народився Королів-Старий (Королів)
1879 –  український письменник, перекладач, журналіст, художник, культурно-освітній діяч, видавець. Автор роману «Чмелик», збірки казкових оповідань «Нечиста сила». Член Української Центральної Ради. Чоловік Наталени Королеви.
Розгорнути
Народився Кардинал Йосип Сліпий
1892 – визначний церковний та науковий діяч, меценат, патріарх Української греко-католицької церкви (1975–84), кардинал. Член Наукового товариства імені Шевченка, дійсний член Тіберійської академії в Римі, почесний д-р Українського вільного університету, член Папської академії св. Томи. Д-р теології, професор.
Розгорнути
Народився Георгій Якутович
1930 –  український графік, ілюстратор, педагог, художник кіно (фільми: «Тіні забутих предків», «Захар Беркут», «Камінний хрест»). Єдиний в Україні двічі удостоєний Шевченківської премії (за ілюстрації до книги «Повість минулих літ» та за фільм «Тіні забутих предків»).
Розгорнути