chrome firefox opera safari iexplorer

Росія хоче побудувати залізницю в обхід України

28 березня 2014 о 12:30

Залізнична ділянку Журавка-Чертково в обхід території України обійдеться Росії в 45-60 млрд рублів (1 RUB — 0.30494 UAH).

ВАТ «Російські залізниці» пропонують побудувати залізничну ділянку Журавка-Чертково в обхід території України вартістю 45-60 млрд рублів, пише ИТАР-ТАСС.

Про це повідомив перший віце-президент РЖД Вадим Морозов на розширеному засіданні колегії федерального агентства залізничного транспорту (РЖД).

«Колись у нас звучав проект Прохорівка-Журавка-Чортків-Батайськ. Ми з вами цей недешевий проект розглядали як прискорення руху на південь. Проект швидкісного сполучення на південь реальний. Але для цього нам доведеться зробити одну ділянку від цього проекту запобіжними темпами. Це Журавка-Чертково. При певних характеристиках там треба від 45 до 60 млрд рублів витрат», — заявив Морозов, звертаючись до міністра транспорту Максима Соколова.

За його словами, це дуже важлива робота для того, щоб «ми мали надійний, стійкий і ні від кого не залежний рух у південному напрямку».

Віце-президент РЖД пояснив, що цей проект поки не має фінансування.

РЖД у 2007—2008 роках проводили проектно-вишукувальні роботи з організації швидкісного пасажирського руху в напрямку Москва — Адлер з модернізацією Курського ходу і будівництвом обходів України Прохорівка-Журавка та Журавка-Чертково.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

15 грудня

Інші дати
День працівників суду
Указом Президента від 08.12.2000 № 1318/2000 в Україні встановлене професійне свято – День працівників суду, що відзначається щорічно 15 грудня
Розгорнути
Народився Петро Чуйкевич
(1818, смт. Вороніж, Сумська область – 1874) – український педагог, етнограф. Присвятив себе збиранню та упорядкуванню українських народних пісень.
Розгорнути
Народилася Соломія Павличко
(1958, м. Львів - 1999) - науковець, літературознавець, публіцист, перекладачка, засновниця видавництва "Основи". авторка праць з теорії літератури, з питань фемінізму, модернізму в українській літературі та ін.
Розгорнути

Новини Дивитися всі