chrome firefox opera safari iexplorer

У Тернополі «ламають» традиції 8 Березня

08 березня 2014 о 11:26

Цьогоріч популярність Міжнародного жіночого дня у Тернополі сягне критично низького рівня за весь час української Незалежності, пише Україна молода.

Цього року, за результатами дослідження місцевих журналістів, масово відмовляються від традиційних урочистостей тернопільські освітяни — вчителі та працівники дошкільних установ.

По–перше, через надзвичайно складну ситуацію в країні зараз усім взагалі не до святкувань. По–друге, набирає обертів кампанія проти «обдаровування» педагогів з усіх можливих приводів, тому в багатьох школах і садочках напередодні 8 Березня не буде звичних букетів і подарунків. Натомість педагоги разом iз батьками та учнями збирають кошти для допомоги постраждалим на Майдані.

У Тернопільському міському управлінні освіти теж вирішили боротися з нездоровою традицією «святкових поборів», на яку батьки постійно скаржились, однак самі ж її і підтримували. Начальник управління освіти Тернопільської міськради Ольга Похиляк сказала в ефірі місцевого телеканала TV–4: «Навіть якщо збирали кошти, то віддайте їх назад. Подарунки вчителям — це радянський пережиток, від такої практики потрібно відходити. Я впевнена, що наша оновлена держава також нарешті забезпечить освітянам гідну зарплату, тож не буде потреби стимулювати їх якимись подарунками».

Розділи: Суспільство

8 серпня

Інші дати
8 серпня святкують:
  • День військ зв’язку України.
  • Міжнародний день офтальмології.
  • День альпініста (міжнародний день альпінізму)
Розгорнути
Всесвітній день кішок
Засновником виступає Міжнародний фонд захисту тварин. Щорічні календарні заходи, присвячені проблемам захисту кішок стали проводиться з 2002 року. 
Розгорнути
Народився Юрій Федькович
(Гординський Осип Альбертович) (1834, смт. Путила, Чернівецька область – 1888), український письменник романтичного напрямку, предвісник українського національного відродження Буковини. Уклав український «Буквар» і  видав для народних шкіл «Співанки для господарських діточок».
«Я люблю мою Русь-Украïну; Я вiрую в єï будучину; В тiй-то надiï я живу й умру» (Юрій Федькович)
Розгорнути