chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні через епідемію грипу закривають школи

15 березня 2013 о 10:29

Житомир закрив школи на карантин з 15 до 25 березня у зв'язку з високим рівнем захворюваності на грип та ГРВІ.

Про це Українським новинам повідомила начальник управління освіти Житомирської міськради Валентина Весельська.

«У зв'язку зі збільшенням кількості захворювань на ГРВІ та грип було прийнято рішення закрити школи, позашкільні навчальні заклади та 1-4 класи навчально-виховних комплексів при дитячих садках на карантин з 15 по 24 березня. А з 25 березня розпочинаються весняні канікули, і діти вийдуть на навчання 1 квітня», — сказала Весельська.

14 березня в міськраді відбулося засідання протиепідемічної комісії, за підсумками якої мер Житомира Володимир Дебой підписав розпорядження про закриття шкіл та позашкільних закладів на карантин.

Начальник міського управління освіти запевнила, що через карантин додаткових занять у школярів після канікул не буде.

За рекомендацією СЕС, з 14 березня було припинено заняття в Житомирському ліцеї № 24.

Як повідомляли Ukranews, на початку березня до Києва прийшов новий штам вірусу грипу Вісконсин. Протягом тижня на нього захворіли близько 25 тисяч жителів столиці.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути