chrome firefox opera safari iexplorer

Відновлення Маріїнського парку обійдеться у 2,5 млн грн

24 березня 2014 о 13:00

На відновлення благоустрою Маріїнського парку після подій листопада 2013 року – лютого 2014 року необхідно 2 млн 524 тис. грн.

Про це УНН у відповідь на інформаційний запит повідомили у Печерській районній в місті Києві адміністрації.

«Згідно інформації КП по утриманню зелених насаджень Печерського району Києва КО „Київзеленбуд“, загальна потреба у обсягах робіт на відновлення благоустрою парку Маріїнський склала 2 млн 524 тис. грн», – йдеться у відповіді на запит.

Окрім цього, відновлення та ремонту потребує дорожнє покриття на вул. Інституцькій, Грушевського, Мазепи, Липській, Городецького, Банковій та ін.

Нагадаємо, зараз відновлювальні роботи після подій на Майдані розпочались у будівлі КМДА. За інформацією ХК «Київміськбуд», яка виконує роботи, ремонт будівлі КМДА займе десь місяць.

«Ми не просто оголосили про свою готовність відновити Київ, а вже приступили до виконання цих робіт. У першу чергу, це ремонт Київської міської адміністрації. Тримільйонне місто не може жити в умовах безвладдя, а адміністрація Києва фактично не має можливості керувати містом. Тому зараз йдуть переговори з тими представниками самооборони Майдану, які знаходяться в приміщенні. Як тільки вони його звільнять, ми почнемо ремонтні роботи», — сказав президент «Київміськбуду» Ігор Кушнір.

Розділи: Суспільство

9 жовтня

Інші дати
Народився Михайло Кравчук
(1892, с. Човниця Волинської обл.-1942) - визначний український математик, педагог та громадський діяч, академік ВУАН. Автор української алгебраїчної та геометричної термінології. Організатор першого Київського математичного товариства та першої математичної олімпіади школярів (1935).
Розгорнути
Народився Микола Бажан
(1904, м. Кам»янець-Подільський, Хмельницька область - 1983) — український письменник, філософ, громадський діяч, перекладач, організатор і видавець багатьох універсальних видань. Автор творів «Майстер залізної троянди», «Політ крізь бурю», «Розмова сердець», «Клятва», переклав українською мовою «Витязь в тигровій шкурі» Шота Руставелі.
О земле юрб і добр, о земле сил і дій, Я кожну яв твою зв'яжу і відокремлю В єдиній складності твоїй. Тебе до пня, до дна тебе й до краю Всю вичерпать і розітнути суть! Тебе, немов мету і жертву, розкриваю Й не можу до кінця збагнуть, Бо мудрости й буття неісходима путь (Микола Бажан)
Розгорнути