chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві на схилах Маріїнського парку вирубали дерева

09 жовтня 2013 о 16:32

У київському Маріїнському парку біля оглядового майданчика вирубали дерева. За словами чиновників, дерева тягнули вниз ґрунт, створюючи загрозу обвалу.

В управлінні з питань надзвичайних ситуацій Печерського району стверджують, що такі дії не допустять зміщення ґрунту, пише Кореспондент.

Також повідомляється, що ще одна причина вирубування дерев — підготовка до зміцнення схилу правого берега та реконструкції оглядового майданчика. Згідно із заявою представника управління, схил повинен бути укріплений від Арки Дружби народів до Аскольдової могили.

Варто зазначити, що у липні влада Києва повідомляла про намір вирубати понад 200 дерев під час реконструкції Паркової дороги. Згідно з планами київської мерії, Паркову планували розширити до трьох смуг. Проте у вересні гендиректор Київавтодору Петро Береговий заявив, що дорогу розширювати не будуть і під знесення не піде жодне дерево.

Нагадаємо, що у червні в Києві на Парковій дорозі біля вертолітного майданчика стався зсув ґрунту, після чого київська влада закрила дорогу на ремонт. У тому самому місяці через загрозу зсуву на 11 об'єктах Києва була оголошена надзвичайна ситуація місцевого рівня.

Розділи: Довкілля

6 червня

Інші дати
Вознесіння Господнє (у християн східного обряду)
Свято Вознесіння Господнього належить до числа дванадцяти найбільших свят у церковному році і безпосередньо пов'язане із святом Воскресіння Ісуса Христа. Відзначається воно на сороковий день після Великодня.
Розгорнути
Євген Вульф
1885 – український та російський учений-ботанік, біогеограф, флорист. Автор гербарію кримської флори, організатор Ботанічного музею, склав першу ботаніко-географічну карту цього регіону
Розгорнути
Народився Михайло Микиша
(1885, м.Миргород, Полтавська область - 1971) – український оперний та камерний співак, педагог.
 
Розгорнути
Народився Осип Дерибас (Дон Хосе де Рибас)
(1749, м. Неаполь, Італія  - 1800) – російський адмірал іспанського походження, засновник одеського порту та м. Одеси.
 
Розгорнути
Народився Ігор Сікорський
(1889, м. Київ — 1972) – український інженер, авіаконструктор, один з піонерів авіа будівництва, «батько» світового вертольотобудування. Створив літаки «Гранд», «Русский витязь», «Илья Муромец», які поклали початок багатомоторній авіації. На літаках Сікорського були вперше здійснені рейси через Атлантичний та Тихий океани.
«Сікорський – людина, яка втілила мрію Леонардо да Вінчі» (Михайло Згуровський)
Розгорнути
1768 – Максим Залізняк та Іван Ґонта підняли повстання гайдамаків проти поляків (початок Коліївщини)
Колії́вщина — селянсько-козацьке повстання на Правобережній Україні у 1768 році проти кріпосницького, релігійного та національного гніту шляхетської Польщі. Очолив це повстання виходець із запорозької бідноти Максим Залізняк, а його найближчим сподвижником став Іван Гонта. Коліївщина стала найвищим етапом гайдамацького руху.
Сини мої, гайдамаки! Свiт широкий, воля, - Iдiть, сини, погуляйте, Пошукайте долi. Сини мої невеликi, Нерозумнi дiти, Хто вас щиро без матерi Привiтає в свiтi? Сини мої! орли мої! Летiть в Україну, - Хоч i лихо зустрiнеться, Так не на чужинi. (Тарас Шевченко)
Розгорнути