chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві на схилах Маріїнського парку вирубали дерева

09 жовтня 2013 о 16:32

У київському Маріїнському парку біля оглядового майданчика вирубали дерева. За словами чиновників, дерева тягнули вниз ґрунт, створюючи загрозу обвалу.

В управлінні з питань надзвичайних ситуацій Печерського району стверджують, що такі дії не допустять зміщення ґрунту, пише Кореспондент.

Також повідомляється, що ще одна причина вирубування дерев — підготовка до зміцнення схилу правого берега та реконструкції оглядового майданчика. Згідно із заявою представника управління, схил повинен бути укріплений від Арки Дружби народів до Аскольдової могили.

Варто зазначити, що у липні влада Києва повідомляла про намір вирубати понад 200 дерев під час реконструкції Паркової дороги. Згідно з планами київської мерії, Паркову планували розширити до трьох смуг. Проте у вересні гендиректор Київавтодору Петро Береговий заявив, що дорогу розширювати не будуть і під знесення не піде жодне дерево.

Нагадаємо, що у червні в Києві на Парковій дорозі біля вертолітного майданчика стався зсув ґрунту, після чого київська влада закрила дорогу на ремонт. У тому самому місяці через загрозу зсуву на 11 об'єктах Києва була оголошена надзвичайна ситуація місцевого рівня.

Розділи: Довкілля

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути