chrome firefox opera safari iexplorer

Куди іти працювати українським «айтішникам»

04 квітня 2014 о 13:00

4 квітня відзначають Міжнародний день Інтернету. Без нього своєї роботи не можуть уявити чимало офісних співробітників, але більше за всіх із мережею пов’язані найбільш високооплачувані працівники України — IT-спеціалісти. У зв’язку із цим Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна пропонує добірку 5 найбільш цікавих вакансій у сфері IT.

Для людей, готових втілювати вагомі задачі й генерувати власні ідеї, у Харкові відкрита вакансія Керівника напрямку (IT сфера) із зарплатою від 2 500 до 4 000 USD. Основні вимоги до пошукачів — бути першокласним програмістом і розуміти чужий алгоритм. Крім того, потенційний співробітник повинен ніколи не здаватися і усувати помилки, які не здатні усунути інші. На вибір пропонується кілька проектів, серед яких web-сервіси бізнес-логіки і взаємодія з базами даних, криптографія і ЕЦП, мережеві комунікації, інструментарій розробки, користувацькі інтерфейси. Також майбутньому співробітнику доведеться працювати з такими технологіями, як С++, Python, PL/pgSQL(PostgreSQL), JavaScript, JQuery, HTML, CSS, Node.JS.

Компанії Beetroot Resources потрібен Senior PHP developer зі стажем роботи 3-6 років. Заробітна платня варіюється від 2 500 до 4 000 USD. Компанія орієнтована на пошук розробників і дизайнерів із України і Молдови з досвідом скандинавських і американських стартапів у ІТ-компаніях, що розвиваються. Майбутній співробітник компанії повинен мати високу мотивацію і бути командним гравцем. Вашу кандидатуру обов’язково розглянуть, якщо ви маєте досвід і здібності в 5.4, MySQL 5 и Jquery, а також володієте високим рівнем розмовної та письмовою англійською та любите борщ!

У компанії gTeam FZ відкрита вакансія Quality Control Software Engineer. Влитись до команди компанії може програміст із 5-річним досвідом роботи, який володіє Java, C#, C++, зі знанням письмової і усної англійської, а також досвідом розробки користувацького інтерфейсу. Крім цього, кандидат повинен мати можливість повною мірою користуватися віртуальним робочим середовищем компанії, бути забезпеченим хорошим доступом до Інтернету, в тому числі вміти користуватись Інтернет-технологіями для участі в нарадах. Загальна сума винагороди складає 3360 USD на місяць, виплачується на погодинній основі для стандартного 40-годинного робочого тижня. При бажанні можливий неповний графік більш ніж на 20 годин на тиждень для висококваліфікованого кандидата.

Для розробки і реалізації нових можливостей в існуючому проекті компанія Софт-Консалт запрошує талановитого й досвідченого Java-Гуру. Компанія пропонує зарплату в діапазоні 35 000 — 55 000 грн. Як бонус пропонується віддалена робота, а також можливий переїзд до США. Окрім професійних умінь і навичок, висуваються високі вимоги до особистих якостей майбутнього кандидата. У компанії радо приймуть співробітника з аналітичним складом розуму, гнучкістю мислення, високим рівнем відповідальності. Також пошукач повинен мати досвід спілкування з клієнтом і бути стійким до стресів. Компанія гарантує мінімальний контроль, але вимагає від співробітника високої самоорганізації та самостійності.

Справжніх спеціалістів шукають у компанії CLONEFISH. Компанія готова прийняти в свій штат досвідченого SEO-аналітика. Рівень заробітної плати складає 2000 USD, але може бути й вищим залежно від рівня кваліфікації кандидата. Обов’язковою умовою є наявність реального портфоліо з діючими проектами, а також уміння побудувати розумну й обґрунтовану гіпотезу. Основними обов’язками співробітника будуть: робота з пошуковими системами; вивчення специфіки ніш, у яких працює компанія; конкурентний аналіз і впровадження успішних практик у роботу SEO-відділу; побудова гіпотез і планів експериментів для створення доказової бази; підбиття підсумків, складення звітів і винесення рекомендацій на основі експериментів для впровадження в роботу SEO-відділу. Також компанія пропонує вигідні умови для своїх співробітників: соціальний пакет, 100% оплата відпусток і лікарняних; безкоштовні уроки англійської мови зі своїм учителем; кафе для співробітників і кухня в офісі. Бонусом буде веселий, сучасний, дружний колектив, а також глобальні, інноваційні проекти.

Інформація взята з бази даних вакансій Міжнародного кадрового порталу hh.ua в Україні в квітні 2014 року.

Джерело: socportal.info
Розділи: Суспільство

18 серпня

Інші дати
Василь Бородай 
1917–український скульптор, майстер станкової і монументальної скульптури. Лауреат багатьох премій. Роботи: меморіальний комплекс «Український державний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941–1945 рр.», пам’ятник Лесі Українці в Маріїнському парку (Київ), пам’ятник Т. Шевченку (Нью-Йорк, США) та ін.
Розгорнути
Народився Олександр Кониський
(1836, с.Переходівка, Чернігівська область – 1900) - український перекладач, письменник, видавець, педагог, громадський діяч. Автор слів пісні «Молитва за Україну».
Боже великий, єдиний, Нам Україну храни, Волі і світу промінням Ти її осіни (Олександр Кониський)
Розгорнути