chrome firefox opera safari iexplorer

Українським закладам культури дозволили працювати як ресторани

10 грудня 2012 о 12:33

Кабінет Міністрів дозволив установам культури надавати платні послуги ресторанного господарства.

Про це йдеться в постанові Кабміну №1131 від 5 грудня.

Уряд вніс відповідні зміни до переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формах власності.

Зокрема закладам культури дозволено надавати платні послуги ресторанного господарства з метою організації відпочинку та дозвілля громадян за умови наявності необхідних виробничих потужностей і спеціально призначених і обладнаних приміщень.

Нагадаємо, чистий прибуток всіх великих і середніх підприємств України за січень-червень 2012 року склав 3,207 млрд грн. За інформацією Держстату, основний обсяг прибутку в першому півріччі ц.р. забезпечили підприємства сфери транспорту і зв'язку — 5,676 млрд грн, промислові підприємства — 2,355 млрд грн і підприємства сфери торгівлі — 2,328 млрд грн. Основну суму збитку показали також підприємства, що здійснюють діяльність у сфері культури та спорту, — 1,965 млрд грн.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути