chrome firefox opera safari iexplorer

Україна судитиметься за Крим у Міжнародному суді ООН в Гаазі

02 квітня 2014 о 12:15

Україна планує оскаржити дії Росії щодо незаконної анексії Криму в міжнародному суді ООН. Про це заявив в.о. міністра закордонних справ  Андрій Дещиця, повідомляє 5 канал.

«Ми вважаємо Кримський півострів частиною України, ми плануємо подати позови в міжнародний суд проти Росії і проти російських дій у Криму. Ми вважаємо, що з міжнародною підтримкою ми зможемо повернути Крим Україні», – вважає Андрій Дещиця. За словами глави українського зовнішньополітичного відомства, мова йде про Міжнародний суд ООН в Гаазі.

«Ми збираємо документи, це може зайняти якийсь час. Є можливість подачі позовів з міжнародного морського законодавства. Зараз справи готуються», – зазначив Дещиця.

Нагадаємо, російська сторона скасувала заплановані раніше переговори з Україною на рівні заступників міністрів закордонних справ, які повинні були відбутися 4 квітня в Мінську. Андрій Дещиця сказав журналістам, що не уявляє, коли знову відновиться діалог з російським МЗС.

Джерело: Експрес
Розділи: Суспільство

24 лютого

Інші дати
Народився Іван Липа
(1865, м. Керч - 1923) - український письменник, лікар, державний і політичний діяч. Автор збірок "Оповідання про смерть, війну і любов", "Тринадцять притч".
Розгорнути
Народилася Тетяна Яблонська
(1917, м. Смоленськ, Росія – 2005) - українська художниця. Герой України. Автор картини «Хліб».
«При роботі над картиною «Хліб» я найбільше намагалася передати захоплення від самого життя, передати правду життя» (Тетяна Яблонська)
Розгорнути
Народився Віктор Курін
(1934, м. Свердловськ, Росія - 2005), український співак, педагог, народний артист України та Молдови. Лауреат конкурсів ім. М. Глінки (Москва), ім. М. Лисенка (Київ). Партії: Ріголетто ("Ріолетто"), Жермон ("Травіата"), Фігаро ("Севільський цирюльник"), Остап ("Тарас Бульба").
Розгорнути

Новини Дивитися всі