chrome firefox opera safari iexplorer

Бійці Нацгвардії звернулися до жителів Донбасу (Відео)

12 травня 2014 о 12:50

Бійці Національної гвардії України звернулися до місцевого населення Донбасу з закликом не сприймати їх як загрозу для мирного населення.

Про це йдеться в сюжеті ТСН на телеканалі «1+1», опублікованому в каналі Міністерства внутрішніх справ на Youtube.

«Шановні жителі Донбасу! Я звертаюся до вас від імені бійців Національної гвардії. Ми є резервістами. Ми не кадрові військові. Серед нас вчителі, інженери, бізнесмени», — йдеться у зверненні.

«Ми такі самі громадяни, як і всі. Ми любимо цю країну, ми хочемо миру, спокою», — заявив один із бійців.

«Наше основне завдання — забезпечити безпеку громадян України від посягань осіб, які заволоділи незаконно зброєю», — запевнили в Нацгвардії.

Як повідомляв «Ракурс», Нацгвардія заперечує, що стріляла в Маріуполі по мирних мешканцях і навела фотофакт.

Джерело: Ракурс
Розділи: Суспільство

24 квітня

Інші дати
Народився Дмитро Білоус
(1920, с.Курмани Сумська область - 2004) - український поет, перекладач, літературний критик, громадський діяч. Лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка за книгу «Диво калинове».
Вдягла весна мережану сорочку У день святий звільнившись од турбот І підіймає волошкові очі До віщих, до церковних позолот; Душа стає в цю днину молодою, Забувши, що слова бувають злі І помняться старання добротою, На щедрому пасхальному столі. (Вадим Крищенко)
Розгорнути
Народився Олександр Духнович
(1803, с. Тополі, Словаччина – 1865) - український письменник, культурний діяч, педагог.
Розгорнути

Новини Дивитися всі